Müzik İstanbul

Topkapı Orkestrası

  • Min. Fiyat
    40.000-50.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Topkapı Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
40.000-50.000 TL

Topkapı Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma

Topkapı Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Topkapı Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Topkapı Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.

Topkapı Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Topkapı Orkestrası fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Topkapı Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Topkapı Orkestrası performans öncesi hazırlığı 5 saatten fazla sürmektedir.

Topkapı Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Topkapı Orkestrası ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmeliyiz.

Topkapı Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Topkapı Orkestrası baby shower, parti, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, piknik, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Topkapı Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Topkapı Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Topkapı Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Topkapı Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, ekipman, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, şarkı listesi oluşturma".

Topkapı Orkestrası Hakkında

Deneyimli Kadrosuyla 1975'ten bugüne, aynı disiplin ve saygın işbirliği ile unutulmaz gecelere başarıyla imzasını atan bir efsanedir Topkapı Orkestrası...

Değerlerimiz:

Dürüstlük

Tüm Organizasyon ve hizmetlerimizde doğruluk ve dürüstlük birincil değerimizdir. Gerek kendi çalışma arkadaşlarımız ve sanatçılarımızla gerekse müşteri ve tedarikçilerimizle kurduğumuz tüm ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük ilkesine göre hareket ederiz.

Gizlilik

Çalışma arkadaşlarımıza, sanatçılarımıza, müşteri ve tedarikçilerimize ait tüm bilgi ve belgelerin korunmasına azami özen gösteririz. Bu bilgileri sadece kendi izinleri doğrultusunda yine sadece izin verdikleri kişi/kurum/kuruluşlarla paylaşır, bunun dışında tek bir bilginin bile paylaşılmaması için olağanüstü dikkat gösteririz.

Marka Bağlılığı

Sorumluluğunu aldığımız hiç bir organizasyonda kişisel çıkar sağlamayız. Markamızı hiç bir şekilde kişisel fayda sağlamak adına kullanmayız.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine, eksiksiz ve tam talep ettikleri şekilde cevap verebilmek için olanca gücümüzle çalışır, hizmet ve organizasyonlarımızı zamanında ve söz verdiğimiz şekilde yerine getiririz.
Müşteri odaklılıktan ödün vermeden, tüm müşterilerimize adil, ayrımcılıktan uzak eşit ve onurlu davranır, onların ihtiyaç ve beklentilerine saygı duyarız.

Çalışan Odaklılık

Tüm çalışma arkadaşlarımızın ve sanatçılarımızın haklarının eksiksiz kullanılmasını sağlarız. Çalışan odaklılıktan ödün vermeden, tüm çalışma arkadaşlarımız ve sanatçılarımıza adil ayrımcılıktan uzak, eşit ve onurlu davranır, onların ihtiyaaç ve beklentilerine saygı duyarız.
Çalışma ortamlarının güvenli ve sağlıklı olması için azami özen gösterir, her birinin kişisel gelişimleri için elimizden geleni yapar, her birini bu yönde destekleriz. Sadece çalışan ve sanatçılarımızın değil, aileleri ve özel yaşamlarını da düşünür, iş-özel hayatı dengesi kurmaları için olabildiğince dikkatli davranırız.

Rakiplerimize Saygı

Yasalarla belirlenmiş sınırlar içerisinde, iş etik ve ahlakına uygun bir şekilde rekabet eder tüm rakiplerimize saygı duyarız.

Tedarikçilerimize Saygı

Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza adil, ayrımcılıktan uzak, eşit ve onurlu davranır, yükümlülüklerimizi zamanında ve söz verdiğimiz şekilde yerine getirir, ilişkilerimizi gizlilik prensipleri çerçevesinde sürdürürüz.

Topluma Saygı

Dil, din ve ırk, mezhep ve cinsiyet farklarına saygı göstererek, herkese eşit mesafede durur, adil davranır, Atatürk İlke ve İnkılaplarına olan bağlılığımızdan asla ödün vermeden herkesin tercihlerine gerekli saygıyı gösteririz.

Yasalara Saygı

Tüm organizasyon ve hizmetlerimizi T.C yasaları çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum
ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız. Her türlü kamu kurum ve kuruluşu idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu bilinçle organizasyon ve hizmetlerimizi yerine getiririz.

Sosyal Sorumluluk

Gerek iyi bir vatandaş gerekse demokrasi, insan hakları ve çevreye saygılı bir kurum olmanın önemini bilir, sadece organizasyon ve hizmetlerimizde değil, günlük yaşamımızı da bu ilkelere bağlı olarak sürdürmek için azami özen gösteririz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Sahil Cad. Polat Renaissance İstanbul Oteli Yeşilyurt

  • Haritadaki Konumu

    Topkapı Orkestrası Yol Haritası

Topkapı Orkestrası Yorumları (1)

Mustafa

Düğün Tarihi: 08.01.2018

Topkapı orkestrasını mükemmel hizmetleri için, dostça yaklaşımları ve tavsiyeleri için tebrik ediyor, hararetle tavsiye ediyorum. Hasan Kondu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.