Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Topkapı Orkestrası

0850 241 1756

Müzik

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Ekipman

Özellikler

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

En Eğlenceli Grupları ve DJ’leri Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve müzik tarzını seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız en uygun 5 müzisyenle seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, DJ, Fasıl grupları, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Performans Süresinde Limit

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 5 saatten fazla
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik

Önerilen Firmalar

High Life Orkestrası
35 30 49

Şişli

High Life Orkestrası

İddamız : İlk şarkıdan son saniyeye kadar '' Non Stop Dance '' . Misyonumu...

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )
12 15 9

Kadıköy

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )

Düğün, Davet, Banket, Kokteyl ve Kurumsal Organizasyonlarda, iki farklı Can...

Murat Kaynak Orkestrası
11 15 9

Kadıköy

Murat Kaynak Orkestrası

Dokuz yılı aşkın süredir Türkiye genelindeki birçok otel ve mekanda düğün v...

Hakkında

Deneyimli Kadrosuyla 1975'ten bugüne, aynı disiplin ve saygın işbirliği ile unutulmaz gecelere başarıyla imzasını atan bir efsanedir Topkapı Orkestrası...

Değerlerimiz:

Dürüstlük

Tüm Organizasyon ve hizmetlerimizde doğruluk ve dürüstlük birincil değerimizdir. Gerek kendi çalışma arkadaşlarımız ve sanatçılarımızla gerekse müşteri ve tedarikçilerimizle kurduğumuz tüm ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük ilkesine göre hareket ederiz.

Gizlilik

Çalışma arkadaşlarımıza, sanatçılarımıza, müşteri ve tedarikçilerimize ait tüm bilgi ve belgelerin korunmasına azami özen gösteririz. Bu bilgileri sadece kendi izinleri doğrultusunda yine sadece izin verdikleri kişi/kurum/kuruluşlarla paylaşır, bunun dışında tek bir bilginin bile paylaşılmaması için olağanüstü dikkat gösteririz.

Marka Bağlılığı

Sorumluluğunu aldığımız hiç bir organizasyonda kişisel çıkar sağlamayız. Markamızı hiç bir şekilde kişisel fayda sağlamak adına kullanmayız.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine, eksiksiz ve tam talep ettikleri şekilde cevap verebilmek için olanca gücümüzle çalışır, hizmet ve organizasyonlarımızı zamanında ve söz verdiğimiz şekilde yerine getiririz.
Müşteri odaklılıktan ödün vermeden, tüm müşterilerimize adil, ayrımcılıktan uzak eşit ve onurlu davranır, onların ihtiyaç ve beklentilerine saygı duyarız.

Çalışan Odaklılık

Tüm çalışma arkadaşlarımızın ve sanatçılarımızın haklarının eksiksiz kullanılmasını sağlarız. Çalışan odaklılıktan ödün vermeden, tüm çalışma arkadaşlarımız ve sanatçılarımıza adil ayrımcılıktan uzak, eşit ve onurlu davranır, onların ihtiyaaç ve beklentilerine saygı duyarız.
Çalışma ortamlarının güvenli ve sağlıklı olması için azami özen gösterir, her birinin kişisel gelişimleri için elimizden geleni yapar, her birini bu yönde destekleriz. Sadece çalışan ve sanatçılarımızın değil, aileleri ve özel yaşamlarını da düşünür, iş-özel hayatı dengesi kurmaları için olabildiğince dikkatli davranırız.

Rakiplerimize Saygı

Yasalarla belirlenmiş sınırlar içerisinde, iş etik ve ahlakına uygun bir şekilde rekabet eder tüm rakiplerimize saygı duyarız.

Tedarikçilerimize Saygı

Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza adil, ayrımcılıktan uzak, eşit ve onurlu davranır, yükümlülüklerimizi zamanında ve söz verdiğimiz şekilde yerine getirir, ilişkilerimizi gizlilik prensipleri çerçevesinde sürdürürüz.

Topluma Saygı

Dil, din ve ırk, mezhep ve cinsiyet farklarına saygı göstererek, herkese eşit mesafede durur, adil davranır, Atatürk İlke ve İnkılaplarına olan bağlılığımızdan asla ödün vermeden herkesin tercihlerine gerekli saygıyı gösteririz.

Yasalara Saygı

Tüm organizasyon ve hizmetlerimizi T.C yasaları çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum
ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız. Her türlü kamu kurum ve kuruluşu idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu bilinçle organizasyon ve hizmetlerimizi yerine getiririz.

Sosyal Sorumluluk

Gerek iyi bir vatandaş gerekse demokrasi, insan hakları ve çevreye saygılı bir kurum olmanın önemini bilir, sadece organizasyon ve hizmetlerimizde değil, günlük yaşamımızı da bu ilkelere bağlı olarak sürdürmek için azami özen gösteririz.

İletişim

Yuksel Alparslan

  • Telefon: 0850 241 1756

  • Adres: Sahil Cad. Polat Renaissance İstanbul Oteli Yeşilyurt

Topkapı Orkestrası Yol Haritası

Yorumlar (1)

Mu

Mustafa

Düğün Tarihi: 08.01.2018

Topkapı orkestrasını mükemmel hizmetleri için, dostça yaklaşımları ve tavsiyeleri için tebrik ediyor, hararetle tavsiye ediyorum. Hasan Kondu


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.