Topkapı Orkestrası

Müzik

Kategori

Bakırköy İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Performans Türü Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra
  • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 5 saatten fazla
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik

Önerilen Firmalar

Eğlendiriyoruz Orkestra
14 29 14

Fatih

Eğlendiriyoruz Orkestra

1.000-2.000 TL
Bando Presto
23 10 6

İstanbul

Bando Presto

1.000-2.000 TL
Djelem
38 19 10

Beşiktaş

Djelem

7.500-10.000 TL

Hakkında

Deneyimli Kadrosuyla 1975'ten bugüne, aynı disiplin ve saygın işbirliği ile unutulmaz gecelere başarıyla imzasını atan bir efsanedir Topkapı Orkestrası...

Değerlerimiz:

Dürüstlük

Tüm Organizasyon ve hizmetlerimizde doğruluk ve dürüstlük birincil değerimizdir. Gerek kendi çalışma arkadaşlarımız ve sanatçılarımızla gerekse müşteri ve tedarikçilerimizle kurduğumuz tüm ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük ilkesine göre hareket ederiz.

Gizlilik

Çalışma arkadaşlarımıza, sanatçılarımıza, müşteri ve tedarikçilerimize ait tüm bilgi ve belgelerin korunmasına azami özen gösteririz. Bu bilgileri sadece kendi izinleri doğrultusunda yine sadece izin verdikleri kişi/kurum/kuruluşlarla paylaşır, bunun dışında tek bir bilginin bile paylaşılmaması için olağanüstü dikkat gösteririz.

Marka Bağlılığı

Sorumluluğunu aldığımız hiç bir organizasyonda kişisel çıkar sağlamayız. Markamızı hiç bir şekilde kişisel fayda sağlamak adına kullanmayız.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine, eksiksiz ve tam talep ettikleri şekilde cevap verebilmek için olanca gücümüzle çalışır, hizmet ve organizasyonlarımızı zamanında ve söz verdiğimiz şekilde yerine getiririz.
Müşteri odaklılıktan ödün vermeden, tüm müşterilerimize adil, ayrımcılıktan uzak eşit ve onurlu davranır, onların ihtiyaç ve beklentilerine saygı duyarız.

Çalışan Odaklılık

Tüm çalışma arkadaşlarımızın ve sanatçılarımızın haklarının eksiksiz kullanılmasını sağlarız. Çalışan odaklılıktan ödün vermeden, tüm çalışma arkadaşlarımız ve sanatçılarımıza adil ayrımcılıktan uzak, eşit ve onurlu davranır, onların ihtiyaaç ve beklentilerine saygı duyarız.
Çalışma ortamlarının güvenli ve sağlıklı olması için azami özen gösterir, her birinin kişisel gelişimleri için elimizden geleni yapar, her birini bu yönde destekleriz. Sadece çalışan ve sanatçılarımızın değil, aileleri ve özel yaşamlarını da düşünür, iş-özel hayatı dengesi kurmaları için olabildiğince dikkatli davranırız.

Rakiplerimize Saygı

Yasalarla belirlenmiş sınırlar içerisinde, iş etik ve ahlakına uygun bir şekilde rekabet eder tüm rakiplerimize saygı duyarız.

Tedarikçilerimize Saygı

Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza adil, ayrımcılıktan uzak, eşit ve onurlu davranır, yükümlülüklerimizi zamanında ve söz verdiğimiz şekilde yerine getirir, ilişkilerimizi gizlilik prensipleri çerçevesinde sürdürürüz.

Topluma Saygı

Dil, din ve ırk, mezhep ve cinsiyet farklarına saygı göstererek, herkese eşit mesafede durur, adil davranır, Atatürk İlke ve İnkılaplarına olan bağlılığımızdan asla ödün vermeden herkesin tercihlerine gerekli saygıyı gösteririz.

Yasalara Saygı

Tüm organizasyon ve hizmetlerimizi T.C yasaları çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum
ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız. Her türlü kamu kurum ve kuruluşu idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu bilinçle organizasyon ve hizmetlerimizi yerine getiririz.

Sosyal Sorumluluk

Gerek iyi bir vatandaş gerekse demokrasi, insan hakları ve çevreye saygılı bir kurum olmanın önemini bilir, sadece organizasyon ve hizmetlerimizde değil, günlük yaşamımızı da bu ilkelere bağlı olarak sürdürmek için azami özen gösteririz.

  • Adres: Sahil Cad. Polat Renaissance İstanbul Oteli Yeşilyurt


Topkapı Orkestrası Yorumları

Mu

Mustafa

Düğün Tarihi: 08.01.2018

Topkapı orkestrasını mükemmel hizmetleri için, dostça yaklaşımları ve tavsiyeleri için tebrik ediyor, hararetle tavsiye ediyorum. Hasan Kondu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Topkapı Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!