• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL

Altınkaya Holiday Resort Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Altınkaya Holiday Resort Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Altınkaya Holiday Resort Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı
Manzara
Doğa manzaralı

Altınkaya Holiday Resort Sıkça Sorulan Sorular

Altınkaya Holiday Resort düğün fiyatları ne kadar?

Altınkaya Holiday Resort düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Altınkaya Holiday Resort düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Altınkaya Holiday Resort kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altınkaya Holiday Resort 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Altınkaya Holiday Resort düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altınkaya Holiday Resort düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Altınkaya Holiday Resort düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altınkaya Holiday Resort düğün dışında nişan, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Altınkaya Holiday Resort Hakkında

Unutulmaz bir düğün organizasyonu için Altınkaya Holiday Resort Girne adresinde sizi bekliyor!

Hayallerinizdeki gibi davetleri tasarlayabilmek için organizasyon sorumlumuz ile birlikte görüşmeler düzenliyoruz. Bu görüşmelerde isteklerinizi sizden dinliyor ve ekibimiz ile planlamalar yapıyoruz. Planlı ve disiplinli çalışma düzenimiz sayesinde davetlerinizi eksiksiz bir şekilde tasarlama şansını elde ediyoruz.

Otelimizde; söz, nişan, kına ve düğün organizasyonlarınıza havuz başında ev sahipliği yapıyoruz. Oturma düzeninde 200 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabildiğimiz alanda kokteyl tarzı bir gece için 300 kişilik davetlerinizi düzenleyebiliyoruz. Süslemeler için çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Bu sayede masa düzeninin ardından küçük dokunuşlar ile ziyafet masalarınız hazır hale getiriliyor. Renkli kurdeleler, zarif aksesuarlar, mumluk ve şamdanlar masalarınızda kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alıyor…

Gecenizi ziyafete dönüştürmek için Altınkaya Holiday Resort mutfağında menü tadımları ile başlayan bir süreç yürütülüyor. Damak tadınıza uygun lezzetler ile davet menüleriniz konuklarınızın beğenisine sunulmak üzere şık sunumlar şeklinde tasarlanıyor. Eşsiz tatlar düğün paketleri dahilindeki lezzetlerden seçilebileceği gibi farklı dokunuşlar ile size özel olarak da oluşturulabilir. Düğün pastanız ile taçlandırdığımız geceniz adeta bir ziyafete dönüşüyor.

Kesintisiz müzik ziyafeti ve bolca eğlence için ses sistemimiz kuruluyor, müzik gruplarımız da sahnedeki düzenlemelerini yaptığında geceniz başlatılıyor.

Davetlerinizin ardından otelimizde konaklama tercih eden misafirleriniz için oda rezervasyonu da yapıyoruz. Balayı için de odalarımızdan kendinize uygun olanları seçebilirsiniz. Bungalow ve otel odalarımız arasında tercih yapmak ise tamamen size kalıyor.

Siz de unutulmaz davetlerinizi Altınkaya Holiday Resort Kıbrıs’ta düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Üstelik iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklarsanız istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri de alabilirsiniz. Hazırlıklarınıza başlamak için acele edin…

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Ozanköy Girne/ Kıbrıs

 • Haritadaki Konumu

  Altınkaya Holiday Resort Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.