Kulüp Moda*

Kulüp Moda
Moda Deniz Kulübü 8 Nisan 1935 Tarihinde Atatürk'ün talimatıyla denizciliğin, deniz sporlarının ve çağdaş yaşamın geliştirilmesi amacıyla kurulmuştur. 1935 den beri kuruluş amaçları doğrultusunda kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerde bulunarak, bu alanlardaki ulusal gelişime örnek olmakta ve seçkin üyelerine kaliteli, güvenli ve sıcak bir ortam sağlamaktadır.

Moda Deniz Kulübü sadece üyelerinin ve beraberinde getirdikleri misafirlerinin Tüzük ve İç Yönetmelik kurallarına tabi olarak kullanabildikleri bir Dernek'tir. Moda Deniz Kulübünün düzenlediği sergiler, konferanslar, çocuk tiyatroları, klasik müzik konserleri vb kültürel ve sportif etkinlikleri belli kurallar çerçevesinde herkese açıktır.
Üye referansı veya kurumsal garanti ile 3. şahıslara ve kurumlara da düğün, nişan, iş yemeği vb catering hizmeti verilmektedir.

Moda Deniz Kulübü, eşsiz konumu ve farklı mekân seçenekleriyle nişan, düğün, iş toplantısı ve benzeri tüm seçkin davetlerin ilk adresidir.

Yılların deneyimi ve kuruluşundan bugüne sürekli geliştirdiği hizmet kalitesiyle, her organizasyonu yeni bir sınav kabul ederek konuklarını güleryüz ve saygıyla ağırlamaktadır.

Saygılarımızla
Moda Deniz Kulübü

Yer ve Kapasite

Deniz Restaurant: Kalamış Koyu, Adalar ve Tarihi Moda İskelesi manzaralı denize sıfır açık bir mekândır. Düğün, Nişan, İş Yemeği, Firma Gala Geceleri, vb organizasyonları için yemekli veya Bar& Lounge düzeninde idealdir. Kısmen açılır-kapanır otomatik tente sistemleri mevcuttur. Deniz taksi ve özel tekne ile ulaşım için iskelesi bulunmaktadır. Hemen yanı başındaki yüzme havuzunun çevresi, istenilen davetlerde karşılama kokteyli için kullanılmaktadır. Girişindeki dönerli merdiven, özellikle düğün davetlerinde seremonilere farklı bir katkı sağlamaktadır. Olumsuz hava şartlarında davet, bitişiğinde yer alan Balo Salonuna kolaylıkla taşınabilmektedir.

Alanı: 612 m2
Yemekli .................... Azami 450 kişi
Kokteyl Prolonje .................... Azami 475 kişi
Kokteyl .................... Azami 550 kişi

Deniz Restaurant

Balo Salonu: Kalamış Koyu, Tarihi Moda İskelesi ve Adalar manzarasını, denize sıfır konumuyla ve iki tarafı komple cam cephesiyle içine alır. Nişan, Düğün, Kokteyl, İş - Bayi Toplantıları, Gala Geceleri, Yılbaşı Baloları, Kongre, Seminer ve Konferanslar için ideal bir mekândır. Uygun hava şartlarında ön terası davet kullanımına tahsis edilmektedir. Merkezi soğutma sistemi ile yaz aylarında da kullanıma uygundur.
Gündüz organizasyonlarında ve toplantılarda manzarayı kesmeden günışığını engelleyen otomatik perde sistemi kullanılmaktadır.

Alanı: 487 m2
Yemekli .................... Azami 400 kişi
Kokteyl Prolonje üzeninde .................... Azami 300 kişi
Kokteyl Düzeninde .................... Azami 450 kişi
Tiyatro Düzeni .................... Azami 375 kişi
Sınıf Düzeni ……………. Azami 100 kişi

Balo salonu

Moda Burnu: Eski İstanbul, Adalar ve Kalamış Koyu manzarasına hâkim, havuz kenarında, denize sıfır üstü açık bir mekândır. Bitişiğindeki çim alanıyla, denize kenarındaki kokteyl bölümüyle düğün, nişan ve kurumsal davetler için idealdir. Mekânın özel, bağımsız bir girişi bulunmaktadır.
Kokteyl: .................... Azami 300 kişi
Kokteyl Prolonge: .................... Azami 300 kişi

Moda Burnu

The Club Restaurant & Bar: Şöminesi, bar bankosu, deniz tarafındaki manzarayı içine alan yere kadar camları, ahşap ağırlıklı dekorasyonu ile tam bir İngiliz Kulübü havasındadır. Bahçe kullanımı vardır ve gerektiğinde salon tipi klimalarla soğutulabilmektedir. Hemen yanında yer alan ve bir sürme kapı ile ayrılmış küçük salon gerektiğinde bu mekana dâhil edilebilir.
Alanı:224 m2
Yemek Düzeninde .................... Azami 150 kişi
Kokteyl Prolonje Düzeninde .................... Azami 150 kişi
Kokteyl Düzeninde .................... Azami 200 kişi
Kokteyl + Yemeklerde .................... Azami 100 kişi

Deniz Bar: Havuz ve deniz manzaralı, kış bahçesi havasında, Bar Lounge düzeninde veya yemekli davetler için ideal bir mekândır. Açılır-kapanır raylı cam cephe sistemleri ile mevsim geçişlerinde de kullanılabilir. Cumartesi günleri hariç özel ve kurumsal davetlere hizmet vermektedir.
Alan:243 m2
Yemek Düzeninde .................... Azami 100 kişi
Kokteyl Prolonje Düzeninde .................... Azami 150 kişi
Kokteyl Düzeninde .................... Azami 200 kişi


*Hafta içi davetlerinde The Club, Cumartesi davetlerinde ise Balo Salonu yağmur riskine karşı boş tutulmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (17)

+ Yorum Yaz
DE Demirhan Düğün Tarihi: 04/10/2015

Kesinlikle verdiğimiz ücretin karşılığını aldığımızı düşünüyorum. Hem görsellik hemde hizmet olarak bizi memnun etti mekan. Zaten ulaşım konusunda söylenecek bir şey yok moda da yer alıyor. Hizmet anlamında garsonları vs başarılı. Görsellik olarakta tatmin etti bizi memnun kaldık diyebilrim mekandan.

EM Emre Düğün Tarihi: 26/09/2015

Deniz manzaralı, açık alanda 250 kişilik bir düğün yaptık. Mekanımdan memnun kaldık. Yemekli bir düğün yaptık ve yemekler çok güzeldi, tazeydi. Otopark alanı mevcuttu. Süslemelere ve giydirmelere karışmıyorlar onun için organizasyon şirketleriyle çalışmanız gerekmekte. Ferah güzel geniş bir alana sahip. Evlenecek olan adaylara önerebileceğim bir mekan.

BE Berk Düğün Tarihi: 30/08/2015

Mekan büyüleyici hizmet çok iyiydi. Çalışanlar çok yardımcı oldu. 250 Kişilik yemekli gerçekleşti düğünüm. Yemeklerin tadına bakamadık ama konukalrımız memnundu. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Lokasyon olarak kolay bulunur bir yer. Mekan renk seçimi organizasyon şirketiyle eşim ayarladık. Bütçesi uygun olan herkese öneririm.

OR orhan Düğün Tarihi: 09/08/2015

görsellik açısından çok güzel bir mekan.garsonların ilgisinden memnun kaldık. ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmadı zaten yeterli derece de otoparkları vardı. 280 kişilik yemekli bir düğün yaptık tadımlar güzeldi , tadım için bir hafta önce gitmiştik zaten mekana. masa süslemeleri ve sandalye giydirmeleri için imza avet&organizasyonla çalıştık ve istediğim gibi oldu. dj ve fotoğrafçıdan memnun kaldım . müzik listesini biz hazırlamıştık ve istediğimiz sarkıları çaldılar.

EC Ece Düğün Tarihi: 20/06/2015

Mekan, harika bir yer. Açık alanda denize krşı bir organizasyon gerçekleştirdik. Öncelikle mekandan çok memnun kaldık, çok yardımcı oldular. 150 kişilik misafirim vardı ve hepsi memnun ayrıldılar. Bir organizasyon firmasıyla anlaşmıştık. Hem mekana bağlı çalışıyorlar. İmza Davet, süslemeleri çok güzel bir şekilde gerçekleştirdi. Mekanın her şeyi istediğimiz doğrultuda ayarladı, her şey istediğimin aynısıydı. En küçük bir kusur bile yoktu. Nihal hanım işini gerçekten çok iyi yapıyor. Yemekli ve kokteylli bir düğündü, yemekler çok lezizdi. Mekanın anlaşmalı olduğu bir diğer firma da Metronom adlı bir müzik şirketi. Müzikten de memnun kaldık. Çok eğlenceli bir ortm yarattılar bize, sayelerinde çok eğlendik. Burayı düşünenn herkese tavsiye ederim.

H&Y Handan & Yasin Düğün Tarihi: 13/06/2015

Görsel açıdan güzel bir mekandı, yemeklerinden, hizmetlerinden, çalışanlarından genel olarak mekanın sunduğu bütün hizmetten memnun kaldım ve yeni evlenecek çiftlerede tavsiye ediyorum mekanı.

S&B Seza & Berk Düğün Tarihi: 30/04/2015

Biz herşeyden çok memnun kaldık. Hava güzeldi ve dışarıda nikahı kıydık sonrasında içeri geçtik. Arkadaşlarım geldiğim en güzel düğündü dediler ve biz çok mutlu ayrıldık mekandan.

HA hatice Düğün Tarihi: 11/04/2015

Mekanda torunumun düğünü gerçekleşti. Burayı görüp beğenerek bu mekanda karar kıldık. Öncelikle yetkililerin ve tüm personelin her konuda memnun olmamız için uğraşması sonucu çok güzel bir organizasyon gerçekleşti. Yeni evlenecek çiftlerin araştırma listelerine almaları gereken bir mekan olduğunu söyleyebilirim.

NA NAZLI Düğün Tarihi: 28/11/2014

moda denız kulubu bır cok arastımam sonucu tercıh ettıgım bır mekan oldu gorsellık ve hızmet acısından yemeklerı ve organızasyonuyla superdı

Ö&E Özgül & Emre Düğün Tarihi: 11/10/2014

Ben başlangıçta boğaz manzaralı bir davet olsun istiyordum ama sonra şöyle düşündüm benim düğün tarihim sonbahardaydı ve yazları bile boğaz kenarı rüzgarlı ve nemli olabilyor bu yüzden bu düşünceden uzak kalmayı tercih ettim. Moda deniz klübü çok uzun yıllardır birçok davete ev sahipliği yapmış ve mükemmel kadrosuyla gerçekten çok profesyönel bir kuruluş.Eşim, ben ve gelen bütün davetlilerimiz, yemekten tutun bütün hizlmetlerden son derece memnun kaldık.. Moda deniz klübü yıllardır aynı müzik koordinatörü, aynı ışıkçı ve aynı fotoğrafçıyla birbirini tamamlayan güzel bir ekip olmuş..Hepsi birbiriyle iyi organize olabildiği için sizin hiç birşey düşünmenize gerek kalmıyor. Sadece müziklerinizi seçmeniz yeterli oluyor(Giriş müziği, dans müziği, pasta müziği gibi...) Evlenicek eşlere kesinlikle tavsiye ediyorum.Biz çok memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz Moda Deniz Klübü

PI Pınar Düğün Tarihi: 27/09/2014

HEm yemekleri hemde organizasyonları olarak çok başarılı bir mekan memnun kaldık. yetkililerin ilgisi olsun personelin hizmeti olsun çok güzeldi memnun kaldım.ulaşımımız rahattı.tanıdık aracılığıyla biz tercih etmiştik ve çok memnun akldık. Hem açık alan hemde kapalı alanı kullandık havuzlu bir ortamıda mevcuttu.

AY aysegul Düğün Tarihi: 13/09/2014

Sorunsuz bir düğün yaşadık Organizasyon firmasıyla birlikte çok iyi bir etkinlik gerçekleştirdiler. Aslında bizim düğünümüz dışarıda olacaktı ancak hava şartları elverişsiz olduğundan içerde oldu bu durumda da bizi mağdur etmemiş oldular. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

AH Ahu Düğün Tarihi: 05/09/2014

Mekanın ambiansı çok güzeldi fiyatı da uygundu bu nedenle tercih etmiştik. Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşmıştık zaten. Çok memnun kaldık.

Çİ Çisil Düğün Tarihi: 20/08/2014

Kaliteli ve lezzetli bir mekan

İP İpek Düğün Tarihi: 01/11/2013

harika bir ambiyans, sorunsuz servis kalitesi ve muhtweşem organizasyon

C&B Ceren & Berk Düğün Tarihi: 05/07/2013

Sanırım en kritik ve zor karar bu. Mekân seçiminden sonra her şey çorap söküğü gibi gelmeye başlıyor çünkü… Biz mekân seçimi için gezmeye 9 ay kadar önce başladık. Çiftlerle ilk olarak ilgilenen satış yöneticisinin tavrının ve yaklaşımının ne kadar önemli olduğunu da bu süreçte anladık. O ilk kişiye ısınamıyorsanız bir şekilde mekâna da ısınamıyorsunuz. Moda Deniz Kulübü’nün ilk günden düğün gününe kadar, hatta sonrasındaki yaklaşımı gerçekten de tam olarak kurumlarına yakışacak şekilde özenliydi.

Ziya Düğün Tarihi: 22/06/2013

güzel bir mekan. düğün için çok uygun bir mekan

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Kulüp Moda ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kulüp Moda hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap