Adli Davet Alanı*

Adli Davet Alanı
Yeni hayatınızın başlangıcındaki bu özel gününüzde, değer verdiğiniz insanlara unutulmaz bir gece yaşatmak için Tuzla'daki en doğru mekanlardan biri. Hem sizin hem de konuklarınız için unutulmaz dakikalar yaşatmak mutluluğunuza mutluluk katmak için Adli Restaurant'a bekleriz...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
SA Saime Düğün Tarihi: 30/09/2015

Mekan konumuna göre ve deniz manzaralı bir mekan olmasına rağmen fiyat olarak oldukça uygundu. Mekan sahiplerinin tanıdık olması sebebi ile tercih ettik. çok da memnun kaldık. mekanın hem kapalı alanı hem de açık alanı mevcut masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. yaklaşık 250 kişilik organizasyonumuzda kokteyl tarzı sunum yapıldı ve cok güzeldi herşey. kesinlikle öneririm.

ÇE çetin Düğün Tarihi: 06/09/2015

Açık hava için tercih edilecebilicek bir mekan deniz manzaralıydı. mekanın iç görselliği gayet iyiydi. kokteyl tarzında bir düğün oldu. kokteylde sunulan ikramların tadı güzel ve doyurucuydu ve sınırsız içecek var. ulaşımda sorun yaşanmadı.servis ayarladık zaten bizlerde. Önünden otobüs geçiyor. toplu taşımayla ulaşım mevcut . mekanda ki renk seçimi bize aitti ve istediğimiz gibi oldu

İB ibrahim Düğün Tarihi: 23/08/2015

Görsel olarak güzel bir mekandı. Açık havada 300 kişilik yemekli bir organizasyon oldu. Yemeklerin tadı gayet iyiydi. Mekan sahibinin hizmet kalitesi gayet iyiydi. Fakat çalışan personeller yetersizdi. Onun dışında herhangi bir sorun yaşanmadı. Sahil yolu üzerinde olan bu mekan şehir dışından gelenler için zor bulunabilir. Otoparkı da vardı mekanın kendine ait.

A&M Ayşegül & Murat Düğün Tarihi: 16/08/2015

Mekanın sahip olduğu görsellik, manzarası, deniz kenarı olması ve hem kapalı hem açıl alanının bulunması bizim için tercih sebepleriydi. Ve daha önce tanıdığımız yakın birisinin düğün daveti burada gerçekleşmişti o zaman memnun kalmıştık. Ve kendi düğün daveti hizmetinden de çok memnun kaldık. Organizasyon yetkililerinin ilgisi ve donanımları iyiydi. Sadece fotoğrafçının zorunlu olması kendi özel Fotoğrafçımız için biraz sorun olsa da başta davet esnasında o da ortadan kaldırıldı. Herşey harikaydı kısacası teşekkürler🙏🏻

TU TUĞBA Düğün Tarihi: 15/08/2015

Kapasitesi 500 kişilik bir mekan, ben 400 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim, açık alan ve fiyatı uygun olduğu için tercih sebebimdir. Ulaşımı çok kolay, ayrıca toplu taşıma aracı da vardı, ikramlı ve ikramları gayet güzeldi, garson ve yetkili kişilerden memnun kaldım, masa düzeni ve süslemeler güzeldi hizmet kalitesi açısından muhteşemdi.

AL ALİ Düğün Tarihi: 07/08/2015

Mekan benim her türlü isteğimi akrşıladı nasıl ne yapmam gerektiyse hepsini zaten görüşme esnasında söylemiştim ve hepsini bzie eksiksiz sunmuşlardı biz mekandan çok memnun akldık herşey bizim isteğimiz doğrultusunda ilerledi ve her an yanımızda bulunmaları bizimle ilgilenmeleri çok güzeldi ve bunu bize hissettirmeleri bizim heyecanımızı azaltmıştı.Açık alanda bulunan bir mekandı ve mekanın kapalı bir alanıda bulunuyordu ve yağmur vs durumalr için sizi hiç bir şekilde mağdur etmiyorlar sizi düşenen ve isteklerinizi karşılayan bir mekan.Yemekli bir roganziasyon gerçekelştirmiştik ve yemekleri çok lezzetli güzel sıcak servis yapan bir garson kitlesi vardı anında servis açıp toplanmıştı ve hiçbir şekilde bir davetlim ben yemeğimi yiyemedim işte memnun kalmadım demedi hepsi memnun ayrıldı zaten evime yakınlığı için tercih etmiştim ve konum olarakta herkesin rahat bulabileceği bir konumdaydı deniz manazarlı bir alan görselliği ve süslemleri çok güzeldi toplu taşımaylada rahat ulaşım sağlıyorsunuz emkanın zaten otopark hizmetide bulunuyor biz çok memnun ayrıldık ve misafirleirmizde mekanın servisin ve yetkilinin çok ilgili sıcak ve samimi insanalr olduğunu belirtmişti her türlü isteklerinizi akrşılıyorlar.

ES esra Düğün Tarihi: 19/09/2014

Açık alan istiyorduk . Yarı açık yarı kapalı bir mekandı . Nikah sonrası kokteyl oldu bide gündüz gerçekleştiği için sandalyeleri vs güzeldi buda tercih etme nedenlerimiz arasında. Normaldede düğün yapan bir mekan zaten bizimkide kokteyl'den çıkıp bildiğiniz baya düğün oldu . Servis ve ikramardan da memnun kaldık . Özellikle konuklar çok memnun kaldığını belirtti .

SU SULE Düğün Tarihi: 06/09/2014

Düğünüm öncesinde burada başka bir düğüne katıldım ve gözlem yapma şansım oldu. Mekanın işletmecisiyle beraber sunumlarından müziklerine her şeyi inceledim. Sonrasında isteklerimi sundum. İşlerinde o kadar profesyoneller ki, isteklerimi kusursuz yerine getirdiler. Görselliğinden müziğine, aldığım tüm hizmetten memnun kaldım. Yeni evlenecek çiftlere de tavsiye ederim. Mekan sadece aileme uzaktı, yakın olsa iyi olurdu ama ulaşımı güzel organize edince mesafe sorun haline gelmeden çözüldü.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Adli Davet Alanı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Adli Davet Alanı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap