Tuzla Yat Kulübü

E-posta Gönder

Tuzla Yat Kulübü

Kapasite Bilgileri

Tuzla Yat Kulübü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Tuzla Yat Kulübü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Tuzla Yat Kulübü Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Deniz kenarında Teras
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tuzla Yat Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Tuzla Yat Kulübü düğün fiyatları ne kadar?

Tuzla Yat Kulübü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Tuzla Yat Kulübü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Tuzla Yat Kulübü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tuzla Yat Kulübü 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tuzla Yat Kulübü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tuzla Yat Kulübü düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Tuzla Yat Kulübü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tuzla Yat Kulübü düğün dışında parti, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, kına, nişan, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tuzla Yat Kulübü Hakkında

Yat Kulübü Tuzla bünyesinde yoga, resim, denizcilik, müzik gibi birçok kategoride eğitimlerin ve etkinliklerin gerçekleştirilmesine ev sahipliği yapmakla kalmıyor. Terasında denizin doyumsuz manzarası eşliğinde unutulmayacak düğünler de organize ediyor. Tecrübeli ve içten çalışan kadromuzla çiftlerimize kaliteli hizmet ve samimi bir ortam sunmayı hedefliyoruz. Şehir merkezine bir miktar uzak olmamız sizi endişeye sürüklemesin metro hatları ve minibüslerle bile kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyoruz.

Davet Alanları

Tuzla Yat Kulübü düğün mekanı davetleriniz için açık ve kapalı olmak üzere 2 alan alternatifine sahip. Kokteyl ve yemekli düğünlerinizde 200 kişiyi misafir edebileceğimiz açık alanımız mevcut. Kapalı alanımızda düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz 100 kişilik davetli kapasitemizle hizmetinizdeyiz. Düğün sonrası eğlenceniz için kapalı alanımızı after party alanı olarak da düzenleyebiliyoruz.

Dekorasyon

Davet alanlarımıza adımınızı attığınız ilk andan itibaren kendinizi şıklığıyla olduğu kadar doğallığıyla da iyi hissettirecek bir ambiyansta bulacaksınız. İstediğiniz oturma düzenini yaratabilmek için farklı sandalye ve masa modellerimiz bulunuyor. Beyaz katlanabilir ahşap, kahverengi oval hazeran sırtlı, ahşap tonet sandalyelerimiz ve dikdörtgen ahşap uzun masalarımızla davetli sayınız özelinde alanımızı etkili kullanabileceğimiz düzenlemeler yapıyoruz. Sahne ve masa süslemelerimizde ağırlıklı olarak canlı çiçekler kullanıyoruz. Beyaz yuvarlak ve kafes lambalarımız alanımıza naturel bir görünüm kazandırıyor.

Hizmetler

Düğün hazırlık süreciniz boyunca organizasyon sorumlularımızla fikirlerinizi ve tercihlerinizi paylaşarak dilediğiniz gibi bir organizasyon düzenlememize yardımcı olabilirsiniz. Kokteyl ve yemek menülerimiz usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Bu menüleri düğün öncesi tatmayı tercih ederseniz buna imkan tanıyoruz. Ayrıca menülerimizde değişiklik yapma konusundaki isteklerinizi geri çevirmiyoruz. Organizasyon firması ve fotoğrafçınız konusunda mekanımız harici bir yer belirlemek isterseniz buna engel koymuyoruz. Işıklandırma ve ses sistemlerimizin son teknolojiye uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

Tuzla düğün salonları arasında deniz kenarında olup ada manzarasını sunabilecek başka bir mekanın varlığından haberdar değiliz. Yeşil ve mavinin oluşturduğu benzersiz uyumun düğününüze renk katacağı bir mekanız. Biliyoruz ki siz de bu eşsiz güzelliklerin bir araya geldiği alanımızda düğününüzü gerçekleştirmek istersiniz o halde sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçin ve detayları sizinle paylaşalım.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Postane Mah. Cafer Bey sok. no:14/1 Mercan Tuzla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tuzla Yat Kulübü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.