Bi Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Bi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Bi Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bi Organizasyon Hakkında

İsteklerinizi göz önünde bulundurarak hayal ettiğiniz kına gecesini hayata geçirecek bir firma mı arıyorsunuz?

O zaman doğru sayfadasınız! Bi Organizasyon Davet olarak uzun yıllardır düşlediğiniz davetleri gerçekleştiriyoruz. Kına gecesi, nişan, baby shower ve doğum günü partisi gibi pek çok organizasyon düzenleme konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahibiz. Ancak ekibimizin en önemli özelliği tecrübeli olmaları değil. Güler yüzlü ve sıcakkanlı tavırlarının yanı sıra özverili çalışma anlayışına sahip ekibimiz gecenizi hem gayet mutlu bir ortamda hem düşündüğünüz gibi geçirmenize yardımcı oluyor!

Kına gecesi organizasyonlarında çiftlere ne gibi avantajlı hizmetler sunduğumuzdan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle bahsettiğimiz gibi bizim için en önemli bilgileri siz veriyorsunuz. Kına geceleri dahilinde pek çok konsept uygulanabiliyor. Bu konseptlerden hangisini seçmek istiyorsanız ya da kendinize göre özgün bir tema oluşturmak istiyorsanız ona göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kına gecenizi düzenleyeceğiniz salona girdiğiniz anda etrafta süsleme olarak kullandığımız renk renk aksesuar ve tüllerle atmosfer misafirlerinizi hemen içine çekiyor. Bi parti organizasyon kalitesi ile hazırladığımız kına tahtı ve cibinliği ise oldukça göz alıcı oluyor. Genellikle kırmızı ve pembe tonları kullanılarak hazırlanan kına tahtları gecenin en önemli alanlarından biri olduğu için olabildiğince şık gözükmesine önem gösteriyoruz. Ayrıca kına tepsisi, kaftan ve bindallı, kına minderi ve kına pufları gibi pek çok aksesuarlar da kullanımınıza hazır oluyor. Gecede eğlenmeniz adına sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir listeyi de gelişmiş ışık ve ses sistemlerimiz ile birleştirerek beğeninize sunuyoruz.

Sevdiğiniz kişi ile yeni hayatınıza adım atmanıza günler kala keyifli bir davet planlamak için Bi Organizasyon’a güveniyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz.

İletişim

  • Adres:

    Üniversite Mah. İstiklal Cad. No: 34 Avcılar/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bi Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.