Deniz Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Beydağı Organizasyon
1

Battalgazi

Beydağı Organizasyon

1.500 TL'den az
Deniz Organizasyon
15

Merkez

Deniz Organizasyon

1.500 TL'den az
Malatya Organizasyon
15

Battalgazi

Malatya Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Deniz Organizasyon olarak 2010 yılından bu yana faaliyet gösteriyor ve yenilikçi vizyonumuz ile sektöre sağladığımız katkılar ile çalışmaya devam ediyoruz. İşimizi profesyonel bir çizgide çok da severek yapıyoruz. Uzun yıllardır işin içerisinde olduğumuz için şimdiye dek çok sayıda başarılı organizasyona imza attık. Bu sayede güzel insanlarla tanışıp harika zamanlar geçirdik. Her bir çiftimiz ile bağ kurup onlarla birlikte o heyecanlarını yaşadık. İşte bizim teminatımız ve tanıtımımız da onlardır, referanslarımız sayesinde çok tercih ediliyor ve seviliyoruz.

Bünyemizde düzenlediğimiz farklı nitelik ve özelliklerde organizasyonlar var bunlar; düğün törenleri, nişan merasimleri, kına geceleri ve kurumsal etkinlikler. Her bir organizasyonumuza aynı özen ve titizlikle yaklaşıyoruz, ayırt etmeksizin sihrimizi ortaya seriyoruz. Sizin bu yazıyı okumaktaki asıl sebebinizin Deniz kına organizasyonları olduğunu da biliyoruz ve bu konuda biraz daha detaylandırılmış bilgiler vermek istiyoruz.

Kına gecenizin ne tarz bir organizasyon olmasına karar verdiyseniz size direkt farklılaştırılmış kına paket içeriklerimizi sunabiliriz. Eğer karar vermediyseniz ve kafanız da bu konuda biraz karışıksa o zaman işi bize bırakın. Randevulaşıp çift olarak sizinle bir toplantı yapalım ve bütçeniz dâhilinde size neler yapabiliriz bakalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki kınanızı ne tarz bir mekânda yaptığınızın bizim için bir önemi yok. İster bir otelde, salonda veya kafede olsun isterseniz de evinizde veya bahçenizde. Her alana uygun bir konsept belirleyip mekâna göre kurulumunu yapabiliriz.

Mekân giydirmeleri, kaftanlar, kına tahtları, kına nedimeleri, tepsi, mum ve kına takımları, fotoğraf, kamera ve Jimmy jib çekimleri, masa ve sandalyeler, barkovizyon, kına dansları ve giriş şovları gibi aklınıza gelebilecek her detay ile biz ilgilenebiliyoruz.

Daha fazla bilgi ve Malatya kına organizasyon fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Veysel Usta

  • Adres: İzzetiye Mah. Derme sok. No: 11 (Derme İlköğretim Okulu Yanı) Merkez

Deniz Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!