• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Deniz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Deniz Organizasyon Hakkında

Deniz Organizasyon olarak 2010 yılından bu yana faaliyet gösteriyor ve yenilikçi vizyonumuz ile sektöre sağladığımız katkılar ile çalışmaya devam ediyoruz. İşimizi profesyonel bir çizgide çok da severek yapıyoruz. Uzun yıllardır işin içerisinde olduğumuz için şimdiye dek çok sayıda başarılı organizasyona imza attık. Bu sayede güzel insanlarla tanışıp harika zamanlar geçirdik. Her bir çiftimiz ile bağ kurup onlarla birlikte o heyecanlarını yaşadık. İşte bizim teminatımız ve tanıtımımız da onlardır, referanslarımız sayesinde çok tercih ediliyor ve seviliyoruz.

Bünyemizde düzenlediğimiz farklı nitelik ve özelliklerde organizasyonlar var bunlar; düğün törenleri, nişan merasimleri, kına geceleri ve kurumsal etkinlikler. Her bir organizasyonumuza aynı özen ve titizlikle yaklaşıyoruz, ayırt etmeksizin sihrimizi ortaya seriyoruz. Sizin bu yazıyı okumaktaki asıl sebebinizin Deniz kına organizasyonları olduğunu da biliyoruz ve bu konuda biraz daha detaylandırılmış bilgiler vermek istiyoruz.

Kına gecenizin ne tarz bir organizasyon olmasına karar verdiyseniz size direkt farklılaştırılmış kına paket içeriklerimizi sunabiliriz. Eğer karar vermediyseniz ve kafanız da bu konuda biraz karışıksa o zaman işi bize bırakın. Randevulaşıp çift olarak sizinle bir toplantı yapalım ve bütçeniz dâhilinde size neler yapabiliriz bakalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki kınanızı ne tarz bir mekânda yaptığınızın bizim için bir önemi yok. İster bir otelde, salonda veya kafede olsun isterseniz de evinizde veya bahçenizde. Her alana uygun bir konsept belirleyip mekâna göre kurulumunu yapabiliriz.

Mekân giydirmeleri, kaftanlar, kına tahtları, kına nedimeleri, tepsi, mum ve kına takımları, fotoğraf, kamera ve Jimmy jib çekimleri, masa ve sandalyeler, barkovizyon, kına dansları ve giriş şovları gibi aklınıza gelebilecek her detay ile biz ilgilenebiliyoruz.

Daha fazla bilgi ve Malatya kına organizasyon fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İzzetiye Mah. Derme sok. No: 11 (Derme İlköğretim Okulu Yanı) Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Deniz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.