• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Yıkılanze Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Yıkılanze Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yıkılanze Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Yıkılanze Organizasyon Hakkında

Dillere destan ve sultanlara layık bir kına gecesine sahip olmak ister misiniz? Kim istemez ki! Zaten biz de tam olarak böyle düşündük ve bu konu üzerine kafa yormaya başladık. Sonuç ortada, uzun yıllardır yürüttüğümüz ve alanında güvenilen bir marka haline gelen işimizde gerçekten iyiyiz. Yıkılanze Organizasyon olarak İzmir Buca kına organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. İşimizi gerçekten severek yapıyoruz ve sürekli olarak kendimizi geliştirip daha iyi hizmet sunabilmek için çabalıyoruz. Alanında uzman güler yüzlü bir ekip ve güvenilir çözüm ortakları sayesinde kusursuz şekilde çalışıyoruz.

Kına geceleri çok eskilere dayanan köklü geleneklerimizden bir tanesi ve kendine has pek çok ritüeli var. Günümüzde oldukça popülerleşen bu âdetin yeni yeni ortaya çıkan farklı seremonileri de mevcut. Ancak ister modern olsun ister geleneksel, her zevke uygun kına gecesine bizimle sahip olabilirsiniz. Üstelik geniş yelpazedeki hizmetlerimizi daha rahat sunabilmek ve çiftlerimize kolay seçim şansı tanımak için bazı paketler belirliyoruz. Bu paketlerin içerikleri farklılık gösteriyor ve buna göre de fiyatlarını belirliyoruz.

Kına geceleri için sunduğumuz hizmetler ise şu şekilde; kına tahtı, cibinliği, minderleri ve renk seçenekleri, gelin hanımın bindallısı, arkadaşlara kaftan, kına kızları, dans şovları, davullar, isme özel bendir, karşılama panosu, konuklara karşılama sırasında lokumla gül suyu ikramı, volkanlar, kına tepsisi, kına sepeti, el mumları, yaş kına, dağıtmalık kuru kına, tefler, el mumları, el gülleri, testi kırma, ibrikle kına yıkama, koreografili gelin çıkışı gibi. Dilerlerse gelinlerimiz için canlı müzik orkestrası, kadın DJ ve müzik arşivi de sunuyoruz.

Yıkılanze Organizasyon ailesi olarak İzmir kına organizasyon Buca‘da bizden sorulur. Eğer eksiksiz ve eğlenceli bir kına gecesine sahip olmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Yıldız Mah. 242/21 No:12 Buca/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.