Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İzmir

Venüs Kına Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Venüs Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Venüs Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Venüs Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Venüs Kına Organizasyon Hakkında

Venüs Kına Organizasyon ile tanışmak ve size ne gibi hizmetler sunabileceğini öğrenmek için burada olduğunuzu düşünüyoruz. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz ve konuyu fazla uzatmadan kendimizden bahsetmek isteriz.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve İzmir kına gecesi organizasyon firmaları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Karabağlar gibi şehrin hemen her bölgesine yakın merkezi bir konumda bulunuyoruz ve pek çok yere kolaylıkla ulaşabiliyoruz. İzmir’in her köşesine çiftlerimiz istediği sürece gidebiliyor ve hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Genç, dinamik, güler yüzlü ve işini severek yapan harika bir ekibe sahibiz; bu sayede kusursuz şekilde çalışıyor ve müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Uygun fiyat politikasına sahibiz ve her bütçe ve zevke hitap edebilmek için farklı paketler belirliyoruz. Bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize bunları sunup yönlendirmeler yaparak seçimlerine yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz arasında kına tahtlarımız var ve farklı şekil, renk ve modellerde cibinlikli, minderli seçenek sunuyoruz. Gelinimize birbirinden güzel kaftan ve bindallılarımızdan, damada fes ve yelek, arkadaş kaftanları veriyoruz. Geleneksel kostümlü kına kızlarımız, dans şovları, rengarenk kemeri, testi kırma dansı, davul şovlar, gelin çıkışı gibi eğlencelerle geceye renk katıyoruz.

Kına aksesuarlarından; el mumları, gelin ve damat örtüsü, tefler, kına tepsisi, kına sepeti, taçlar, isme özel bendir, tahtın arkasına veya yan tarafına tak, hoş geldiniz panosu gibi farklı detaylar temin ediyoruz. Bunların yanı sıra dileyenler için canlı müzik orkestrası, kadın DJ, Hint kınacısı, davul, profesyonel fotoğraf ve kamera çekimi, drone çekimi ve dış çekim imkanları da sunuyoruz. Dilediğiniz özelliklere dillere destan kınanızı ister sokakta, ister otelde, salonda veya kır bahçesinde fark etmeksizin her yerde yapıyoruz.

Venüs ailesi olarak bizimle çalışmak ve İzmir kına organizasyon fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    4245 Sok. No: 19 Karabağlar/İzmir

Venüs Kına Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Emine & Fazıl

Düğün Tarihi: 25.04.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

çok çok teşekkür ederim Emine hanım ve ekibine. harika bir organizasyondu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.