Süslü Organizasyon

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Süslü Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Süslü Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Süslü Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Süslü Organizasyon Hakkında

Ömrünüzün en güzel ve eğlenceli gecelerinden birini geçirmeye hazır mısınız? Düğünden önceki bu son büyük gecede size tüm stresinizi attıracak, sevdiklerinizle doyasıya dans ettirecek ve sadece eğlendirecek bir kına organizasyonu vaat ediyoruz. Eğer bu tarz bir kına hayali kuruyorsanız doğru yerdesiniz, bizi tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için metnin devamını okuyabilirsiniz.

Firmamız Süslü Organizasyon İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunuyor ve burada Alaybey semti içerisinde bir ofise sahibiz. Güler yüzlü, profesyonel, işinin ehli ve kalabalık bir ekiple organizasyonlarımızı düzenliyor, her şeyin yolunda gidip beklentilerin karşılandığından emin oluyoruz. Kına geceleri başta olmak üzere; butik düğünler, nişan törenleri, söz merasimleri, evlilik teklifleri, konsept doğum günü kutlamaları, gelin hamamı eğlenceleri, bekarlığa veda partileri gibi diğer özel gün ve kutlamaları da düzenliyoruz.

Kınalar özelinde konuşmak gerekirse bu organizasyonlara çok önem veriyoruz ve tüm detaylarıyla birlikte ritüellerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Her çifte hitap edebileceğimiz paketler belirliyoruz ve hem zevkleri hem de bütçeleri doğrultusunda seçimlerini yapmalarını kolaylaştırıyoruz. Her yıl yenilense de belli başlı olarak hizmetlerimizi sıralayıp bizden ne gibi içerikleri temin edebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

İçerikler; 2 farklı seçenekte kına tahtı, giriş panosu, fotoğraf anı köşesi, geline özel seçeceği modelde işlemeli kaftan, gelinin arkadaşlarına bindallı, nedimeler, dans şovları, kına sepeti ve tepsisi, gelin duvağı, damada fes yelek ve omur örtüsü, damadın kına basma seremonisi, yer volkanları, nedimelerle birlikte kına yakma, taçlar, el gülleri, halay mendilleri, mumlar, misafirlere dağıtılacak kuru kına, testi kırma, Shakira kemeri, rengarenk kemeri, karşılama masası, Osmanlı şerbeti ve lokum ikramı gibi.

İzmir Karşıyaka kına organizasyonu firmaları arasında en iyi sonuç için Süslü Organizasyon olarak bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.