Sadece 232 Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sadece 232 Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Sadece 232 Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sadece 232 Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sadece 232 Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün en önemli parçalarından biri olan kına geceleri, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için, harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Günlük hayatın koşturmasından, kına gecenizi organize etmek, sandığınızdan daha zor olabilir. Bu noktada biz, imdadınıza yetişiyoruz. İzmir kına organizasyon firmaları arasında, Sadece 232 Organizasyon ailesi olarak size, unutulmaz bir gece yaşatmak için hazır bir şekilde bekliyoruz.

Sektörde uzun yıllar var oluşumuzdan dolayı, fazlasıyla tecrübe sahibi olduk. Siz değerli çiftlerimizin en özel gecelerine ev sahipliği yapıyoruz ve sizin güzel geri dönüşlerinizle, yaptığımız işe olan aşkımız kat be kat artıyor. Kına gecenizi planlarken, tamamen sizin isteklerinize göre hareket ediyoruz. Biliyoruz ki, düğünden önceki bu güzel gecede her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Biz de size bunu sunuyoruz.

Kına geceniz için, öncelikle konsepti belirliyoruz. Ardından çalışmalarımıza başlıyoruz. Mekanı, bu özel geceye en uygun şekilde hazırlıyoruz. Misafirleriniz salona giriş yaptıklarında onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. İsminizin yazılı olduğu bir pano da, girişe eşlik ediyor. Burada misafirleriniz, gecenin hatırası olarak, fotoğraf çektirebiliyor. Sonrasında ise onları, hoş bir müzikle birlikte mekana alıyoruz.

Sizin salona girişiniz ise, profesyonel dans ekibimizle beraber oluyor. Ahenk içerisinde bir dans gösterisi ve davul şovlarla birlikte, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Daha sonra, kına merasiminizi gerçekleştiriyoruz. Yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlarla, kına gecenize yakışır bir atmosfer oluşturuyoruz. Kına mumları ve kına gülleri de bu güzel atmosfere eşlik ediyor. Hüzünlü havayı hemen dağıtmak için de, eğlenceli müziklere kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bize emanet etmek isterseniz, İzmir kına organizasyonu fiyatları için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurup bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.