Pembe Düşler Atölyesi

E-posta Gönder

  • Foça, İzmir.

Ekiple Tanışın

Pembe Düşler Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Pembe Düşler Atölyesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pembe Düşler Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Pembe Düşler Atölyesi Hakkında

Foça’da gerçekleştireceğiniz özel gün kutlamalarınızı renklendiriyor, profesyonel organizasyon hizmeti veriyoruz. Pembe Düşle Atölyesi olarak uzun yıllar boyunca İzmir Foça’da faaliyet gösteriyoruz. Alanında uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebildiğimiz hizmetlerimiz ve çalışma prensibimizle kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kültürümüzde oldukça önemli yeri olan kına gecelerine yeni bir soluk getirdik! Her sene değişen kına trendlerine uygun olarak mekânınızı süslüyor, sizi yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle buluşturuyoruz. Yaratıcı fikirlerimizle tüm detayları incelikle düşünülmüş farklı bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz.

Kişiye özel belirlediğimiz konseptlerle kına gecenizi farklılaştırıyoruz. Kına mekânınızı baştan aşağı istediğiniz konsepte uygun olarak süslüyor, dekor ve aksesuar temin ediyoruz. Renk ve çeşit açısından da oldukça geniş bir yelpazemiz bulunuyor. Bu özel gecenin vazgeçilmez dekoru olan kına tahtını da mekânınızın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Kına merasimi ve eğlencenizde kullanacağınız, kına tepsisi, el mumu, nedime bilekliği, tef ve çerez kesesi gibi birçok ihtiyaçlarınıza da cevap verebiliyoruz.

Kına gecenizde tercih edeceğiniz bindallı ve kaftan konusunda karasızsanız size, ne giyeceğinize karar veremiyorsanız size bu konuşa tavsiyelerde bulunuyoruz. Bindallı ve kaftan kiralama hizmetimizle konseptinize uygun tasarımları beğeninize sunuyoruz.

Foça Organizasyon firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Kına gecesi organizasyonlarından farklı olarak tüm özel günlerinizde yanınızda olabiliyoruz. Düğün mekânınızı istediğiniz şekilde hazırlayabiliyor, nişan ve söz masanızı rustik ve modern bir şekilde süslüyoruz. Çocuğunuzun sünneti kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizde de kusursuz bir hizmet almanız için de özenle çalışıyoruz.

Pembe Düşle Atölyesi olarak mutlu günlerinizi güzelleştirmek için hizmetinizdeyiz. Sağladığımız hizmetlerin detaylarını ve paket fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmek için yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.