Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İzmir

Organizasyon Türkiye

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Organizasyon Türkiye Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Organizasyon Türkiye Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Organizasyon Türkiye Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Organizasyon Türkiye Hakkında

Düğüne sayılı günler kala güzel bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsunuz fakat bunu tek başınıza yapmak istemiyorsunuz. İşte tam da burada devreye biz giriyor, sayısız organizasyon tecrübemiz ve bilgi birikimlerimiz ile tüm yükü omuzlarınızdan alıyoruz. Organizasyon Türkiye olarak bırakın, size kusursuz bir kına gecesi sunalım!

Kurulduğumuz ilk günden beri organizasyonlardaki kalitemizi konuklarımıza hissetmek için titizlikle çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her davetin bir sonraki için referans olduğunun bilinciyle çalışıyoruz. Bizi tercih eden misafirlerimizin istek ve beklentilerine yanıt vermek için çalışıyor, çözüm odaklı yapımız ile memnuniyetlerini sağlıyoruz. Kurumsal yapımız ile İzmir kına organizasyon firmalarından ayrılıyor, geniş portföyümüz ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. En özel günlerinize ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Sektörde 25 yılı aşmış tecrübemiz ile gecenizi nasıl kusursuz bir hale getireceğimizi iyi biliyoruz. Kullandığımız tüm aksesuar ve ekipmanlarda sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz.

Kına geceniz için gerekli tüm aksesuarları konseptinize uygun bir şekilde temin ediyoruz. Konsept belirlenmesi, süsleme, masa ve sandalye giydirmeyi gelin adaylarımız ile birlikte gerçekleştiriyor, her detayda içinizin rahat etmesini sağlıyoruz.

Organizasyon Türkiye olarak kurumsallığımızı her hizmetimizde kullanıyoruz. Özellikle misafirlerimizin dikkat ettiği ayrıntılardan biri olan maliyet konusu, bizimle birlikte sorun olmaktan çıkıyor. Kalite – maliyet performansı olarak en iyi hizmeti almanızı sağlıyor, uygun fiyatlar ile hem size hem de cebinize hitap ediyoruz.

Diğer firmalardan farklı olarak kına, nişan, sünnet ya da düğün organizasyonlarınız için sizi çözüm ortaklarımızın avantajlı teklifleriyle buluşturuyoruz. İstediğiniz saç ve makyaj hizmetini alacağınız bir kuaför arayışında da olmak zorunda kalmıyorsunuz.

İzmir’de kına organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Organizasyon Türkiye sizin de hayallerinize erişmek için sabırsızlanıyor. Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve bu gecede küçük dokunuşlarımız ve imzamız olsun istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Alaybey Mahallesi, Cevdet Bilsay Cd. 70/A, 35600 Karşıyaka/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Organizasyon Türkiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.