• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nuer Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Nuer Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nuer Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Nuer Organizasyon Hakkında

Siz de düğünleriniz kadar kına gecelerinizi de önemseyen gelin adaylarımızdan mısınız? O halde doğru yerdesiniz! Çünkü Nuer Organizasyon olarak kına gecelerinize gereken değeri veriyor, uzun yıllar unutulmayacak bir geceyi beğeninize sunuyoruz.

Öncelikle sıradan ve basit kına gecelerini unutun! Nuer Organizasyon farkını ilk olarak burada hissedeceksiniz. Birbirinden farklı ve yaratıcı fikirler ile kına gecenize iyi bir danışmanlık yapacak, profesyonel yaklaşımımız ile en küçük ayrıntıları bile planlayacağız.

Hizmetlerimiz kına gecelerinin en başından, yani mekân seçiminden başlıyor. Bu mekânın süslenmesi, dekorasyonu, fotoğraf ve video çekimi, konsept belirlenmesi ve daha pek çok imkân ile düşlerinize hitap etmeye devam ediyoruz. Bu imkânları sağlarken istek ve beklentilerinizi ön planda tutuyor, nasıl bir kına gecesine imza atmak istediğinizi öğreniyoruz. İşte bu sayede de İzmir kına organizasyon firmalarından farklılaşıyor, gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı, kaftan, kına mumu, kına minderi ve bunun gibi aksesuarları eksiksiz olarak temin ediyor, konseptinize uygun olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda kına ekibimiz ile farklı mini gösterilere de imza atabiliyor, sevdiklerinizi şaşırtabiliyorsunuz.

Bünyemizde çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde hiçbir sorun ve aksaklık gecenizde boy göstermiyor. Uzun zamandır organizasyon sektöründe kazandığı tecrübeleri kına gecenize aktaran, bilgi birikimleriyle olası problemlere pratik çözümler üreten ve taleplerinizi hızlı ve doğru şekilde karşılayan ekibimiz ile en özel anlarınıza imzamızı atmak için sabırsızlanıyoruz.

İzmir’de kına organizasyon denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Nuer Organizasyon, Buca’da faaliyetlerine devam ediyor. Eğer siz de yukarıda yazdıklarımızdan etkilendiyseniz ve kına geceniz için gerekli tüm imkânları sunduğumuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.