• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mert Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Mert Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mert Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Mert Organizasyon Hakkında

İzmir'de kına organizasyonu için doğru sayfadasınız. Mert Organizasyon olarak tek görevimiz, sizlerin hayallerini gerçekleştirmek ve özel gününüzün keyfini çıkarmanızı sağlamak. 1996 yılından beri Mert organizasyon olarak kına organizasyon paketlerimizle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Hayal ettiğiniz temadaki kına organizasyonlarınız ya da bekarlığa veda partiniz bizimle beraber gerçekleşebilirsiniz. Kına için bütün gerekli malzemelerin ve aksesuarlarının temini sağlıyoruz. Bindallı/kaftan için çözüm ortağımızla beraber düşlediğiniz kına kıyafetine de ulaşabileceksiniz.

Pamuk şeker ve popcorn makinelerimizle eğlenceli konseptler oluşturabilir aynı zamanda sünnet düğünleri içinde harika bir paket içeriği oluşturabilirsiniz. Masa örtüleri seçeneklerimizle, şamdan koleksiyonumuzla mekân giydirmede farklı bir hava yakalayabiliyoruz. Semazen gösterilerine eşlik eden tasavvuf müziği ile farklı organizasyonlara imza atabiliyoruz.

Balon süsleme, uçan balon seçeneklerimizle de çevreye zarar vermeden dileklerinizi tutabilirsiniz. Dilek feneri ve havai fişek kullanmıyoruz. Bu konuda çok hassasız. Orman yangınları ve canlılara verilen zararları duyduğumuzda çok üzülüyoruz. Bunun için sizlere ışıklı balon hizmeti sunuyoruz.

Porselen ve cam bardak kiralama hizmeti ile de organizasyonlarınızda sizlere yardımcı oluyoruz. Ayrıca kına ile ilgili her türlü malzemeden başlayarak kına tahtına kadar kiralama seçenekleri sunuyoruz. Ses sistemi, sahne ve ışık düzenleme ekipmanları, podyum kurulumu ve ışıklandırma da çeşitli organizasyonlarınızda yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kına organizasyon fiyat listelerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız 2.250-3000 TL’den başlamakta, her bütçeye uygun kına organizasyon içerikleri oluşturabiliyoruz. Hala formu doldurmadınız mı?

İletişim

  • Adres::

    Cevdet Bilsay Cad. No:70 Bahçelievler

  • Haritadaki Konumu

    Mert Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.