Kumsal Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kumsal Kına Organizasyon Hakkında

İzmir kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Kumsal Kına Organizasyon firmamızla yıllardır doğum günü, baby shower, diş buğdayı, 6 ay kınası, nişan masası süslemesi, siyah pano ve kişiye özel parti konseptleriyle pek çok davet için hazırlık yapıyoruz.

Sevdiklerinizle kutlayacağınız bir parti yapmak istediğinizde hizmet alacağınız ortamın ambiyansını güzelleştirmek ve özel bir konsept arayışında olduğunuz biliyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ve profesyonel yaklaşımımızla diğer firmalardan çok farklı bir imaj çizdiğimizi düşünüyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübelere estetik bakış açımızı da ekleyerek etkileyici bir atmosfer oluşturuyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalinizi süsleyen detayların neler olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğreniyoruz. Bizim için önemli olan sizin talep ve istekleriniz olduğu için içinize sinen bir mekân düzenlemesi yapıyoruz. Tüller, renkli masa örtüleri, gösterişli pasta ve kurabiyeler, taçlarla organizasyonunuzun içeriğini düzenliyoruz. Kına tahtları, parlak pullu yastıklar, tüylü tefler, davullar, halay mendilleri ve kına yakma tepsileriyle geleneksel ama eğlenceli bir kına eğlencesi yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte gülüp, bolca dans ettiğiniz keyifli saatler yaşamak istiyorsanız hayallerinizi bize emanet edebilirsiniz. Siz gelen tebrikleri kabul ederken biz arka planda sizin için çalışıyor olacağız.

Özel günlerin etkileyici ve ilgi çekici detaylarla süslü olması ve tamamen sizin için kişiselleştirilmiş bir içeriğe sahip olmasını beğeneceğinizi düşünüyoruz. Kusursuz ve müşteri yanlısı yaklaşımımızla her şeyin gönlünüzden geçen şekilde olmasını istiyoruz. Tüm istek ve düşüncelerinizi bizimle rahatlıkla paylaşarak gerekli gördüğünüz konularda yönlendirebilirsiniz.

Siz de Kumsal Events Organizasyon firmamızın sunduğu hizmet içerikleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri değerlendirmek isterseniz sayfa üzerinde bulunan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.