• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kanat Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Kanat Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kanat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Kanat Organizasyon Hakkında

Dillere destan bir gece yaşamaya hazır mısınız? Kına organizasyon İzmir’de bizden sorulur. Düğünden önceki bu son büyük gün için size öyle kapsamlı ve detaylı bir hizmet sunabiliriz ki kına geceniz ne siz ne de sevdikleriniz tarafından yıllar geçse de unutulmaz. Eğer aradığınız böyle bir şeyse o halde gelin yazımızın devamında bizimle ilgili daha detaylı bilgiler edinin.

Kanat Organizasyon olarak uzun yıllardır organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İzmir’in en nadide ilçelerinden biri olan Kiraz’da bulunuyoruz ve başta ilçemiz olmak üzere şehrin hemen her bölgesine hizmet götürebiliyoruz. Kına geceleri için sınır tanımıyoruz ve bölge fark etmediği gibi mekan da ayırt etmiyoruz. İster bir otelde veya düğün salonunda, ister havuz başı veya kır bahçesinde isterseniz de evinizin önünde, biz her yerde sizin için aynı kalitede sonucu ortaya çıkarabiliriz.

Peki, kına geceleri için çiftlerimize ne gibi imkanlar sunuyoruz? Baştan aşağı tüm detayları ile düzenlediğimiz kınalarda; kına tahtı kurulumu, gelin hanıma bindallı, kına tepsisi, kına sepeti, özel kostümlü kına kızları, dans şovları, davul şovu, koreografili gelin çıkışı, kına yakma töreni, rengarenk kemeri ve dansı, bendir, tefler, aksesuarlar gibi hizmetler sunuyoruz.

Çok yönlü ve büyük bir organizasyon firması olduğumuz için kına geceleri haricinde diğer özel gün ve kutlamalarda da hizmet veriyoruz. Bunlar arasında; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, doğum günü kutlamaları, efe ve nedime gösterileri yer alıyor. Tüm özel günlerin kendi dinamiğine uygun şekilde organizasyonları planlıyor ve eksiksiz şekilde düzenleyebiliyoruz. Bu sebeple kendinizi bize emanet edebilir ve arkanızı yaslanıp size sunduğumuz şölenin tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir’de kına organizasyonu yapacaksanız Kanat Organizasyon olarak bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilir, yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kiraz/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.