Hancı Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

 • Yönetici

Hancı Kına Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500 TL'den az

Hancı Kına Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Hancı Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hancı Kına Organizasyon Hakkında

Ülkemizin gelenek, görenek ve adetlerinin içinde önemli bir yere sahip olan kına geceleri, özellikle son yıllarda çok farklı bir boyutta kutlanıyor. Farklı trend ve konseptlerin yaratıldığı ve ekstra aksesuarların kullanıldığı kına geceleri, neredeyse düğünler kadar ses getiriyor. İşte İzmir’de bu tariflere uyan bir kına gecesi için adresiniz; Hancı Organizasyon! Profesyonel ekibi ve tecrübesiyle gecenizi hiçbir sorun yaşamadan düzenleyen bir organizasyon firmasının konforunu yaşamaya hazır mısınız?

2008 yılında kurulan ve açıldığı günden beri pek çok özel güne ev sahipliği yapan Hancı Organizasyon, konuklarının talepleri doğrultusunda tüm imkânlarını sunuyor. İlk günkü heyecan ve aşk ile çalışan bir ekip, istek, ihtiyaç ve beklenti odaklı çalışıyor. 2008 yılından beri sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almanın mutluluğunu yaşayan Hancı Organizasyon farkını kına gecenizde yaşamaya ne dersiniz?

Peki İzmir kına organizasyon firmalarından farklı olarak size ne sunuyoruz? Kına geceleri için gerekli kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Bunun yanında gecenizin organizasyon ayağında daha aktif rol alıyor, mekân ayarlama, masa ve sandalye düzenleme, halk oyunları ekibi, oryantal ya da mezdeke, pamuk şeker, ritim – davul şov, popcorn, Osmanlı macunu, profesyonel ışık ve ses sistemi, fotoğraf ve video çekimi imkânlarımız bulunuyor. Gelin adaylarımızın istek ve beklentilerini fazlasıyla yerine getireceğimizden eminiz.

Hayatınızda unutamayacağınız bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, ne bekliyorsunuz? Tüm detayları düşünerek eksiksiz bir kına gecesi yaşamanız için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Menderes Caddesi, No:1 Buca

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hancı Kına Organizasyon Yol Haritası

Hancı Kına Organizasyon Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Buse & Ethem

Düğün Tarihi: 11.08.2018


Size güvendiğim için hiç pişman olmadım. Hepinize çok teşekkür ederim. Nedimelerim ve danslar harikaydı. Bir kez daha kına gecesi yapacak olsam yine sizi tercih ederim. Sevgiler..

Ayşen & Cemal

Düğün Tarihi: 20.07.2018


Her şey tahmin ettiğimden daha güzeldi. Bizim ve yanımızda olan tüm sevdiklerimizin unutamayacağı bir gün oldu. Sayenizde kına gecem sorunsuz ve muhteşem geçti. Size ve ekibinize çok teşekkür ederim.

Sevde & Mehmet

Düğün Tarihi: 15.05.2018


Tam gönlüme göre bir kına gecesi oldu. Hem kendim hem de misafirlerim çok memnun ayrıldı. Konsept, güler yüzlü nedimeler, herkesin hayran kaldığı dans ekibi.. Tek kelimeyle her şey harikaydı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.