Dilek Ağacı Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Dilek Ağacı Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500-2.250 TL

  • Aksesuar Kiralama

Dilek Ağacı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Dilek Ağacı Organizasyon Hakkında

İzmir’de düğün, davet, etkinlik, kına gecesi, nişan ve sünnet gibi pek çok organizasyona başarıyla hizmet veren Dilek Ağacı Organizasyon’un bir sonraki şanslı çifti belki de siz olabilirsiniz.

Bugüne kadar çok sayıda etkinliğe hizmet veren profesyonel bir kadrodan oluşuyoruz. Samimi yaklaşımımızla kendinizi aile sıcaklığında hissederek stres yapmada isteklerinizi içinizden geldiği gibi dile getirmenizi istiyoruz. Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz davetin tüm detaylarını öğreniyoruz. Aldığımız notları göz önünde bulundurarak hazırlıklara başlıyoruz.

Peki biz ne tür hizmetler sunuyoruz?

Üzerinde adınızın yazılı olduğu çiçek aranjmanlarıyla süslü kocaman yuvarlak bir panoyla konuklarınızı karşılıyoruz. Kına geceniz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlarımızı yönlendiriyoruz. Sizin konseptinize uygun kıyafetler giydirdiğimiz kızlarımızla aranızda görsel anlamda görsel bir bütünlük oluşturmanızı sağlıyoruz. LED ışıklarla aydınlatılan kanat şovlarımız, sis bulutumuz ve tüylü teflerimizle etkileyici bir dans gösterisini size ve konuklarınıza yaşatıyoruz. Kına eğlencelerinin en vazgeçilmez detaylarından biri kına tahtları oluyor. Altın sarısı işlemeleri olan ve farklı renk alternatiflerine sahip tahtımızı kına mekanınızın yapılacağı alanın en orta yerine konumlandırıyoruz. Tahtın etrafını koltuk ve puflarla donatarak size özel bir kına köşesi oluşturuyoruz. Kına yakma töreniniz başladığınızda uygun müzikler çalarak etkileyici bir ambiyans oluşturuyoruz. Kendinizi kına kaftanınız içerisinde sultan gibi hissedeceğiniz ve sevdikleriniz duygu dolu anlar yaşayacağınız bir eğlenceye hazır olun!

Her zaman en iyi hizmeti sunma ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hareket ediyoruz. İsteklerinizi yerine getiriyor, içinde sevdiklerinizin bulunduğu güzel hatırlar kazanmanızı sağlıyoruz. Siz de İzmir kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Dilek Ağacı Organizasyon hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.