Destan Kına ve Dans Ekibi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Destan Kına ve Dans Ekibi Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Destan Kına ve Dans Ekibi Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Destan Kına ve Dans Ekibi Hakkında

Kına organizasyonunda farklı bir bakış açısı yaratan “Destan”, geleneksel motiflerimizden olan kına gecesini çiftlerimiz ve misafirlerimiz için en iyi şekilde organize ediyor. Güler yüzlü, eğlenceli ve profesyonel ekibimizle etkinliğiniz ile ilgili tüm detaylar gözden geçiriliyor, size ise yalnızca bunun keyfini sürmek kalıyor.
Kına geceniz boyunca her anınızda yanınızda olan ekibimiz hazırladığı koreografiler ile misafirlerinize ve size unutulmaz bir gece sunarken, dilerseniz siz ve arkadaşlarınızla da sahneleyebileceğiniz sizin seçtiğiniz şarkılar ile dans gösterileri hazırlıyoruz.
Tüm bunlara ek olarak dilerseniz düğününüz için ilk dansınızı sizinle birlikte hazırlıyor, ayrıca halk dansları alanında da gösteri seçenekleri sunuyoruz.
Siz de bu özel anınızı ekibimizle renklendirmek, en iyi şekilde yaşamak ve bu anınıza dair güzel anılar biriktirmek isterseniz “Destan” her zaman yanınızda.

İletişim

Destan Kına ve Dans Ekibi Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Si̇mge & Ahmet

Düğün Tarihi: 02.04.2016


BİZ DOSTLUĞUMUZA SİZİ DE KATTIK:) BİR AVUÇTUK ARTIK KOCAMANIZ..SAYENİZDE HERŞEY O KADAR GÜZEL VE ÖZELDİ Kİ TIPKI BENDEKİ YERİNİZ GİBİ.. İYİ Kİ VARSINIZ DESTANKIZLARCIM, İYİ Kİ SİZLERİ TANIMIŞIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EN ÖZEL GÜNÜMÜ HARİKA KILDINIZ VE SAMİMİYETİNİZ İÇİN ...

Seda & Mustafa

Düğün Tarihi: 09.11.2015


CANLARIMMMM ÇOOOOK SAĞOLUN... HERŞEY ÇOOK GÜZELDİ..KINA YAPMICAM DİYEN İNSANI BİLE BU KADAR EĞLENDİRDİNİZ YA... SÜPERSİNİZ.. :)

Aslihan & Feri̇t

Düğün Tarihi: 14.10.2015


ÇOOK TEŞEKKÜRLER..ÇOK MUTLUYUM,PIRLANTA GİBİ İNSANLAR TANIDIM HARİKASINIZ..İŞİNİ AŞKLA YAPAN İNSANLARA İHTİYAÇ VAR BU DEVİRDE..HERŞEY İÇİN TEKRAR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER HARİKA GEÇTİ KINAM.. GELEN KONUKLARIN TABİR İ CAİZSE AĞZI AÇIK KALDI :) BAYILDILAR.. TEKRAR BİR YERDE KARŞILAŞMAK DİLEĞİYİE..

Burcu & Ari̇f

Düğün Tarihi: 26.03.2015


TEŞEKKÜRLER EDİYORUM DESTANKINA SAYENİZDE KUSURSUZGÜZELLİKTE ÇOK KEYİFLİ VE BÜTÜN GELENLERİN KESİNTİSİZ EĞLENDİĞİ VE HALA ÇOK GÜZEL SÖZLERLE ANILAN BİR KINAM OLDU.. İYİ Kİ VARSINIZ..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.