• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Decor Centre Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Decor Centre Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Decor Centre Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Decor Centre Hakkında

“DECOR CENTRE“ olarak 20 yılı aşkın süredir düğün-davet organizasyonları sektöründe yer alan firmamız, dost diğer organizasyon firmalarından da gelen talepler neticesinde son yıllarda yelpazesine ürün tedarikini de ekleme gereği duymuştur.

Bu doğrultuda kendini yenilemiş olup, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek şekilde organizasyon alanlarının mekan tasarımları, perde dizaynları, masa örtüleri, sandalye kılıfları, şamdan ve masa ekipmanları, kına taht ve kostümleri, demo pasta ve arabaları gibi konseptleri kendi bünyesinde üretebilmektedir.

Mamullerimizi, müşterilerimizin kısa sürede, ama kaliteli ürünler beklediği ana pazarımız olan ülkemizin farklı bölgelerinin yanı sıra, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarına sunan profösyonel ekibimiz planlı yıllık üretim kapasitesi ve dağıtımı ile her zaman hizmetinizdedir.

Web sayfamızda bulunan koleksiyonlarımızdaki mevcut resim, çizim ya da numune konularında sizlerden de gelebilecek talepleri cevaplandırmak bizlere ayrı bir zevk verecektir.
İşbirliği yapabilmek ve bu ilişkilerimizi her zaman sürdürebilmek dileği ile.

Saygılarımızla

İletişim

  • Adres:

    1248 Sk. No:21 / 101 Gıda Çarşısı

  • Haritadaki Konumu

    Decor Centre Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.