Betty Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Betty Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Betty Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Betty Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Betty Organizasyon Hakkında

İzmir’de kına gecesi, nişan, bekarlığa veda partisi ve doğum günü partisi gibi organizasyonlar düzenleyen bir organizasyon firması mı arıyorsunuz?

Betty organizasyon olarak yıllardır pek çok tema dahilinde birçok güzel organizasyon düzenledik. Bu etkinliklerde elde ettiğimiz tecrübeyle şimdi de sizin düzenlemek istediğiniz organizasyonları düzenleyerek mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz!

Hayal ettiğiniz temaların tümünü Betty Organizasyon İzmir’de hayata geçiriyor! Kına gecelerinde özel Osmanlı, Prenses ve Roman konseptleri düzenliyoruz. Bekarlığa veda partileriniz için de masa kartı, el kartı ve nedime aksesuarları sağlayıp eğlencenizin dozunu arttırıyoruz! Kır çiçeklerinden el yapımı olarak ürettiğimiz taçlar en çok ilgi gören aksesuarlarımızdan! Doğum günü partilerinde de bugüne kadar çocuklarınızın sınırsız hayal gücüyle düşünüp istedikleri pek çok konsepti hayata geçirdik. Bunlardan bazıları Şirinler, Mickey Mouse ve daha pek çok çizgi film karakterini içeren konseptler.

Yıllardan beri düzenlediğimiz etkinliklerde misafirlerimizi hep memnuniyetle uğurladık. Bu memnuniyet ise bize gelecek organizasyonlarımız için güven veriyor! İzmir organizasyon firmaları arasında güler yüzümüz ve işinde profesyonel ekibimizle iyi bir yere sahibiz!

Hayal etmenin sonsuz gücüne inanıyoruz ve bu yüzden bizim için imkânsız diye bir şey yok! Düşlediğiniz organizasyon teması ne ise onu hayalinize en uygun şekilde hayat geçirmek için tüm imkânlardan ve elbette yaratıcılığımızdan faydalanıyoruz…

Belki çocuğunuzun ilk yaş günü partisi belki de en yakın arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz bir bekarlığa veda partisi düzenlemeyi düşünüyorsunuz. Tüm bu organizasyonları düzenlerken tüm süreçlerde yanınızda olacak güler yüzlü bir ekiple çalışmak isterseniz bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İleteceğimiz fiyat tekliflerimiz sonrasında hayalinizdeki dünyanın içine ilk adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Efeler Mah. 317.Sok. No: 32/A Şirinyer-Buca/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Betty Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.