• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Anka Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Anka Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anka Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Anka Organizasyon Hakkında

Hayallerinizi süsleyen kına eğlencesi için size yardımcı olacak bir firma mı arıyorsunuz? Anka Dans ve Organizasyon ekibi olarak düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

İzmir’de yıllardır başarılı organizasyonlara imza atıyoruz. Profesyonel, dinamik ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve beğenilerinizle mutlu oluyoruz.

Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen organizasyonun nasıl detaylara sahip olduğunu öğreniyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı örnekler göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Beğeniniz doğrultusunda sizin için özel bir konsept belirleyerek istediğiniz konseptin içeriğine yönelik bindallı, kaftan ve dekorasyon modelleri seçiyoruz. Renk renk kaftan çeşitlerimiz arasından kendi zevkinize uygun olan bir modeli bizden kiralayarak hizmet alabilirsiniz. Taht modelleri olarak da en az kaftanlar kadar geniş bir içeriğe sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Tüller ve nedime minderleriyle etrafını sardığımız tahtımız için adeta özel bir platform oluşturuyoruz. Sevdikleriniz ve sizin hatıra fotoğrafı çektirmeniz için isminize ait kişiselleştirilmiş yazıdan oluşan fon hizmeti sağlıyoruz. Hint kınası hizmetimizle de etkileyici motiflere sahip bir şekilde hem sizin hem de misafirlerinizin eline kına yakılmasını sağlıyoruz. Kına merasiminiz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlarımızı görevlendiriyoruz. Tüylü tefler ve davullarla etkileyici bir dans gösterişi eşliğinde nedime kızlarımızla birlikte misafirlerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Renkli dans gösteriyle hem sizin hem de davetlilerinizin eğlenebileceği güzel saatler yaşamanızı istiyoruz. Rengârenk kanat görünümünde yelpazelerle karnaval havasında bir dans gösterisi yapıyoruz.

Sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ve organizasyon paketlerimizin fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Anka Organizasyon’a ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.