Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Uşak

Çınar Düğün Salonları

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çınar Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çınar Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Çınar Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çınar Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Çınar Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çınar Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çınar Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çınar Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çınar Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Çınar Düğün Salonları Hakkında

Eğlenceli kına gecesi organizasyonlarınız için Çınar Düğün Salonu Uşak’ta profesyonel hizmetimizle sizi bekliyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte yalnızca kına gecesi davetleriniz için değil tüm davetlerinizde size eşlik ediyoruz.

Düğünden yakın bir zaman önce gerçekleşen organizasyonlardan biri kına gecelerdir. Siz de bu eğlenceyi düzenlerken eğlenceniz boyunca hem gülüyor hem de duygusal anlar yaşıyorsunuz. Geleneksel merasimlerin de gerçekleştiği bu davetiniz için salonumuz, 300 ila 400 kişi arasında misafir ağırlayabiliyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz de organizasyonunuz boyunca her detayla ayrıntılı olarak ilgileniyor.

Kına organizasyonlarımız kapsamında, birçok hizmete sahibiz. O anı eğlenceli kılabilmek için davul şovdan semazen gösterilerine kadar pek çok faaliyet gösteriyoruz. Tek isteğimiz, organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek tüm bunlara birlikte karar vermek. Toplantımız esnasında organizasyonunuza dair her detayı ayrıntılı olarak konuşuyor, kına paketlerimiz hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Daha sonra verdiğiniz kararlar doğrultusunda bir planlama hazırlıyoruz. İstediğiniz her an bizi arayabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz sayesinde en ince detaya kadar cevap alacağınıza da emin olabilirsiniz.

Aksesuar kiralama hizmeti de verdiğimiz salonumuzda, yüksek ve ferah bir alana sahibiz. Uşak kına salonu araştırmasındaki çiftlerin baktığı davet alanlarından farklı olarak pistimiz epey geniş olduğu için misafirlerinizle dans ederken sıkıntı yaşamıyor, bunalmıyorsunuz. Hafta içi ve hafta sonu hizmet verirken bazı fiyat değişikliklerimiz bulunuyor. Dolayısıyla kına merasiminizi hangi gün yapacağınız da bütçeniz açısından önemli bir faktör. Fakat şunu söylemeliyiz ki, bütçe dostu bir firmayız. Kına organizasyonunuz için birçok ihtiyacınızın aynı anda karşılandığı bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Eğer Uşak Çınar Düğün Salonu iletişim bilgilerini arıyorsanız yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir ya da sayfa üzerindeki bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Bozkurt Mah. 1. Tan Sokak No: 11

 • Haritadaki Konumu

  Çınar Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.