Kırlangıç Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kırlangıç Kır Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Kırlangıç Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kırlangıç Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kırlangıç Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Kırlangıç Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kırlangıç Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kırlangıç Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kırlangıç Kır Düğün Salonu Hakkında

Şimdiye kadar sayamayacağımız kadar kına ve düğün organizasyonu yaptık. Bekarlığınıza veda ettiğiniz özel gününüzde, yer sıkıntısı yaşamayacağınız bahçemizde kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Memnuniyetinize çok önem veren profesyonel ekibimizle size hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz ve Kırlangıç Kır Düğün Salonu Uşak’a bekliyoruz.

Öncelikle kına gecenize özel mekân dekorumuzu sizin isteğinize göre yapıyoruz. Kına gecenizden önce sizin istek ve beklentilerinizi anlayıp buna göre, masa ve sandalye süslemeleri yapıyoruz. Her şeyi size özel olarak hazırlanıyoruz. Kına geceniz için en çok tercih edilen kırmızı tül süslemelerimizi çok seveceksiniz.

Kır bahçemiz, 1000 kişinin rahatça sığabileceği kapasitede hizmet veriyor. Ayrıca salonumuzda kötü hava koşulları için açılır kapanır tavan ve elektrik kesintisi için jeneratörlerimiz bulunuyor.

Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Dilerseniz kına mumu, kına tepsisi, kına takımı gibi aksesuarlarımızı kiralayabiliyor; kına ekibi, kına süslemesi ve kına müziği hizmeti sağlayabiliyoruz.

Davetlerinizi yemekli ve ya yemeksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Kına geceleriniz için misafirlerinize ana yemek dışında çay, kahve, patlamış mısır ve şerbet ikramlarımızı ücretsiz olarak yapıyoruz. Şunu da belirtmek istiyoruz ki tüm servislerimizi konsepte uygun personel kıyafetleri giymiş, profesyonel garsonlarımız yapıyor.

Fotoğraf çekimlerinizi salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Video çekimlerinizi de üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Kına gecenizden sonra fotoğraf ve videolarınızı, istediğiniz zaman gelip bizden alabilirsiniz.

Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle organizasyon saatinizi bekleyeceğiniz odamızı da sizin için özenle hazırlıyoruz. Burada heyecanınızı atarken dakikaların nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kına gecenize gelemeyen misafirleriniz için, canlı internet yayını yapıyoruz. Böylelikle sevdikleriniz davetinize gelemeseler de sanki oradaymış gibi sizi seyredebilirler.

Size sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil; daha fazla bilgi edinmek ve Uşak Düğün Salonu fiyatları arasından en uygununu öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kına gecenizde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Bozkurt Mah. Hisar Kapı Yolu, No: 224 / A (Çokkozlar Parkı Yakını)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kırlangıç Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.