• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yücel Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yücel Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Yücel Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yücel Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Yücel Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yücel Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yücel Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yücel Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yücel Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Yücel Hotel Hakkında

Gördes platosu üzerinde Yücel Hotel olarak konforunuz için her detayı düşünerek otelimizi tasarladık. Her ihtiyacınızı karşılamak adına yıllardır profesyonel bir hizmet veriyoruz. Toplam da 88 odaya sahip olmakla birlikte ker köşesinde sizi düşündük. Üstün bir kaliteyle, memnuniyeti odak noktası yaptığımız bir hizmet anlayışıyla düğünden kınaya, nişandan özel yemek organizasyonlarına kadar tüm davetleriniz için çalışıyoruz.


Kütahya Zafer Havaalanına 90, otogara 2 ve Uşak Ulubey kanyonlarına 24 kilometre uzaklıkta, merkezi bir konumda yer alıyoruz. Şehir dışından gelen misafirlerinizde oldukça kolay bir şekilde otelimizi buluyorlar. 2 süit, 8 deluxe, 1 engelli ve 77 standart odaya sahibiz. Yarım pansiyon konseptinde hizmet verilen otelimizin teras katında 300 kişiye kadar özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Kına organizasyonlarınız çeşitli aksesuar temini yapıyor, hayalinizdekini görebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Uşak’ın dört bir yanını kuş bakışı izleyebileceğiniz şık bir restorana sahibiz. Her bir misafirinizle ayrı ayrı ilgileniyor, ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı hemen gideriyoruz. Özellikle yemekli davet düşünenlerde ise bu durum daha da farklılaşıyor. Asla yemeklerinizi soğutmadan ve aksama yaşatmadan hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Özetle, her noktada profesyonelliğimizle karşınıza çıkıyoruz.


Kına organizasyonlarınız için dışarıdan yardım almanıza gerek kalmadan süslemelerini gerçekleştiriyoruz. Çözüm ortaklarımız sebebiyle ihtiyaçlarınızı hemen gideriyor, hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Üstelik uygun fiyat ve kaliteyi birleştiriyoruz. Bu sebeple oldukça avantajlı bir otel olarak karşınıza çıkıyoruz. Belki de maliyetten dolayı gerçekleştiremeyeceğini düşündüğünüz fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.


Eğer Yücel Hotel Uşak telefon numarasını öğrenmek istiyorsanız, yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde sağladığımız geri dönüşle bunu öğrenebiliyorsunuz. Böylece çeşitli konseptlerle hizmet veren otelimizin ev sahipliğinde kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Yıllarca hayallerinizi süsleyen düğün sürecinin eğlenceli organizasyonlarından biri olan kına gecenizi düzenlemeyi dört gözle bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş mah. Barbaros cad. No:9

 • Haritadaki Konumu

  Yücel Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.