Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları Hakkında

Uşak’tayız. Kına gecesi mekân tercihleriniz için size iyi bir hizmet sunabilmek için 2008 yılında faaliyet göstermeye başladık. Bu alan dışında başarılı ticari ilişkilerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimizle çevremize değerli katkılar sağlıyoruz. Sektörde olan gelişmeleri aralıksız takip ediyor, kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

400 m2 alanda 3 adet 350 kişilik, 2 adet 500 kişilik ve 1 adet 900 kişilik salonumuz bulunuyor. Kına gecenize gelecek misafir sayınıza göre istediğiniz salonu seçebilirsiniz.

Size özel gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden bahsetmek gerekirse…

-Kına geceniz için değişik konseptlerde mekân giydirme hizmeti sağlıyoruz. Masa ve sandalyelerimizi istediğiniz renk ve biçimde süslüyoruz. Masalarımıza koyduğumuz şamdanlarla modern bir görüntü sağlıyoruz.
-Misafirlerinizin bu özel gününüzde güzel dileklerini yazmaları için anı defteri ve kürsüsü hazırlıyoruz.
-Sizi ve konuklarınızı değerli hissettirmek için isteğinize göre şekillendirdiğimiz size özel davetli girişi ve gelin yolu süslemesi yapıyoruz. Ayrıca kına gecenize özel kendinizi prensesler gibi hissedeceğini bir kına tahtı hazırlıyoruz ve bütün sevdiklerinizin sizi görebilmesi için tahtı en merkeze yerleştiriyoruz.
-Salona ilk girişinizde volkan gösterisi ve konfeti yağmuru gösterisi yapıyoruz. Konuklarınıza sunacağımız bu görsel şovu çok seveceksiniz.
-Kına gecenizin kesintisiz çekimini yapacak kameraman ve her anınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçı temin ediyoruz.

Biz Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları olarak organizasyonlarınızı size özel hazırladığımız paketler kapsamında yapıyoruz. Size özel iki paket alternatifi sunuyoruz. Standart paketimizde orkestra, kına ve çerezi masa örtüsü ve çift masası hazırlığı; ekstra paketimizde orkestra, kına ve çerez, masa örtüsü, çift masası hazırlığı, sandalye süslemesi, davetli girişi, gelin yolu ve volkan şov gösterileri oluyor. Fiyatlandırmalarımız bu paket seçeneklerine göre şekilleniyor.

Biz en mutlu gününüzde size ve sevdiklerinize unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatalım istiyoruz. Uşak Kına Gecesi Organizasyonları için sizi bekliyoruz. Siz de daha sayamadığımız birçok hizmetin bilgisi almak ve paketlerimize göre değişen Uşak Çağrı Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İslice Mah. Dere Sok. No: 46

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.