Ramada Uşak
 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ramada Uşak Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

Ramada Uşak Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ramada Uşak Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ramada Uşak Sıkça Sorulan Sorular

Ramada Uşak kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ramada Uşak kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Ramada Uşak kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ramada Uşak kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ramada Uşak kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Ramada Uşak Hakkında

Kına gecenizi en iyi şekilde planlamak için Uşak’ta faaliyet gösteriyoruz. Her organizasyonun kendine özel ihtiyaçları vardır; bu ihtiyaçları güzel şekilde giderebilmek için özveri ve ilgi gereklidir. Biz Ramada Uşak Otel olarak size bu özveri ve ilgiyi göstermeye hazırız. Peri masallarındaki gibi bir organizasyon hayal ediyorsanız sizi otelimize davet ediyoruz.
Peki Uşak kına gecesi organizasyonlarınız için hangi hizmetleri veriyoruz?
Öncelikle profesyonel ekibimizle, kına gecenizin başından sonuna kadar her detayı düşünerek size bu süreçte destek oluyoruz. İstek ve beklentilerinizi bize ne kadar iyi aktarırsanız, sizi hayallerinizdeki o kadar yaklaştırıyoruz.
Davetlerinizi 450 kişiye kadar çıkabilen kapasitesiyle sizi şaşırtan, Ramada Gallery Salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Salonumuzu istediğiniz konsepte hazırlayabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi bu konsepte uygun olacak şekilde süslüyor, misafir sayınıza göre özel olarak yerleştiriyoruz.
Kına gecelerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimiz, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla da fark yaratan menüler hazırlıyor. Eminiz ki konuklarınız bu lezzetleri çok beğenecek.
Size kına geceniz için son teknolojiyle üretilmiş ışık, ses ve sahne hizmeti veriyoruz. Geniş pist alanımızda özgürce dans edebilir, ışık gösterilerimizle konuklarınıza görsel şov sunabilirsiniz. Üstelik kına gecenizden sonra sevdiklerinizle birlikte eğlencenize devam etmek isterseniz, Varill Underground sizin için en uygun seçenek olacaktır. Sizin için özel olarak hazırladığımız kokteyli yudumlarken, canlı müziğin ritmine kapılıp bu özel gününüzün keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.
Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil, daha fazla bilgi almak ve Ramada Hotel Uşak fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak Mahallesi Gazi Bulvarı No:44

 • Haritadaki Konumu

  Ramada Uşak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.