• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

By FO Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

By FO Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

By FO Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

By FO Sıkça Sorulan Sorular

By FO kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

By FO kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.By FO kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

By FO Hakkında

Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi, doğayla iç içe olan bir mekânımızda yapmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz o halde By Flo Sapanca olarak ayrıntıcı yapımız ve kaliteyi esas alan çalışma azmimizle, kına gecenizi peri masalına çevirmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.

Geniş kır bahçemizde güzel süslemeler yapabilmeniz için önerilerde bulunuyoruz. Profesyonel ekibimizle, hazırlıklarınızın başından sonuna kadar her detayı düşünerek size bu süreçte destek oluyoruz. Mekanımızın dekorasyonunu, son trendlere uydurmak adına, beyaz dışında göz alıcı ve zıt renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Özellikle kırmızı renkte kullandığınız geometrik aksesuarları, büyük çiçek aranjmanlarıyla yumuşatabilir, kına geceniz için romantik bir ortam sağlayabilirsiniz.

Kına gecenizde misafirlerinize yemek ikramında bulunmak istemeniz durumunda sizin için özel olarak hazırladığımız fix menümüzden yararlanabilirsiniz ya da standart menülerimizde değişikliğe gidebilirsiniz, tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Misafirlerinizin bahçemize girişini kırmızı halı kaplı yoldan yapmasını sağlıyoruz. Ayrıca mekânımızda dilediğiniz gibi dans edip, vakit geçirebilmeniz için geniş bir pist alanı bırakıyoruz. En sevdiğiniz müziklere eşlik ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kına geceniz için özel olarak hazırladığımız paketin içinde 90 dakika video çekimi, 15 poz fotoğraf, kuaför, havai fişek ve konfeti gösterisi gibi ek hizmetler de sunabiliyoruz.

Kına dışında, doğum günü, düğün, kurumsal etkinlik ve mezuniyet törenleri gibi organizasyonlarınız için kır bahçemizi titizlikle hazırlıyoruz. Fiyatlandırmalarımızı gelecek konuk sayınıza ve organizasyon detaylarınıza göre şekillendiriyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil, daha fazla bilgi almak ve By Flo Sakarya fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş ve konforlu yapıya sahip alanlarımız, bitmeyen heyecanımız ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres::

  YavuzSelim Mh Portakal Çiçeği Sk No:18, Sapanca/Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  By FO Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.