Mia City Hotel

Mia City Hotel Hakkında

Mia City Hotel Gaziemir/ İzmir ailesi olarak size 7 yılı aşkın süredir güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle hizmet ediyoruz. Konaklama imkanımızın yanı sıra özel günlerinizde sizinle olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Otelimiz Turuncu Çember Hijyen Sertifikasına sahip olup, pandemi günlerinde gönül rahatlığıyla eğlence imkanı sunuyor. Mia City Hotel ailesi olarak kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için tercih edeceğiniz hijyenik mekanlardan biri oluyoruz.

Davet Alanları

Otelimiz size 2 davet alanı seçeneğiyle hizmet veriyor. Açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Açık alan mekanımız Mia City Hotel bahçesinde yer alıyor ve 500 kişiye kadar kapasitemiz bulunuyor. Kapalı alan mekanımız 300 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesiyle otelimizin içerisinde konumlanıyor. İster şıklığın ön planda olduğu kapalı mekan balo salonumuzu ister yemyeşil doğanın göz alıcı manzarasıyla açık mekan bahçe alanımızı seçebilirsiniz.

Dekorasyon

Dekorasyonu istedikleriniz doğrultusunda tamamlıyoruz. Yuvarlak, kare ya da kokteyl masa olarak seçim size ait oluyor. Kına ya da bekarlığa veda organizyonları için klasik konseptlerden yana değiliz. Bahçe alanımız için ana rengimizi sadelikten yana seçerek beyaz rengi kullanıyoruz. Öte yandan sandalyeler için kahverengi kumaşları bir fiyonk şeklinde bağlayıp üzerine zarif bir beyaz çiçek konduruyoruz. Aynalı kare suplalarımızı cam vazolarımızla kombinliyoruz.

Balo salonumuz için daha gösterişli bir tema hazırlıyoruz. Bu sefer ana rengimizi gold olarak seçip kına için saray konsepti havası veriyoruz. Işıltılı taşlarla çevrili küçük mumluklarımız masadaki yerini alıyor. Yine cam vazolarımıza mor ve beyaz renklerden oluşan çiçek aranjmanlarımız koyuluyor. Gri peçeteliklerimize cam bir toka takarak o tokanın içine yine beyaz bir çiçek konduruyoruz. Bütün detayları sizin için düşünüyoruz.

Hizmetler

İzmir'de kına gecesi yapılacak yerler arasında Mia City Hotel olarak temizliğimizle ön planda bulunuyoruz. Mia City Hotel ailesi olarak kına ya da bekarlığa veda organizasyonlarınız sonrasında misafirleriniz için özenle hazırladığımız odalarda konaklama hizmeti veriyoruz. Otelimize gelirken özel araç tercih ettiyseniz sizin için otopark imkanımız da bulunuyor. Kına organizasyonu için gerekli bütün araç ve gereçleri de temin ediyoruz.

Düğünlerin en önemli kişisi olan gelinlerimizin kına ve bekarlığa vedasında bahçeli ferah mekanımızla size özel yemek menüleri ve konseptlerimizle hizmette sınır tanımıyoruz. Şehrin merkezinde olmasına rağmen doğa manzarası size de cazip gelmiyor mu? Ya da kına sonrasında dostlarınızla spa, masaj, sauna keyfi yapmak istemez misiniz? Mia City Hotel İzmir iletişim için telefon numaralarımızı sayfaya bırakıyoruz ve sizin aramanızı bekliyoruz.

Mia City Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mia City Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Mia City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mia City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Mia City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Mia City Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mia City Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Mia City Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Mia City Hotel kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.