DoubleTree by Hilton İzmir Airport

E-posta Gönder

DoubleTree by Hilton İzmir Airport Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  150-200 TL

 • Kapasite

  300-400

DoubleTree by Hilton İzmir Airport Sıkça Sorulan Sorular

 • DoubleTree by Hilton İzmir Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  DoubleTree by Hilton İzmir Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.DoubleTree by Hilton İzmir Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • DoubleTree by Hilton İzmir Airport kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  DoubleTree by Hilton İzmir Airport kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

DoubleTree by Hilton İzmir Airport Hakkında

En özel kına gecesi konseptleri ile birlikte doyasıya bir eğlence yaşamak istiyorsanız DoubleTree by Hilton İzmir Airport’ta konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz davetinize ev sahipliği yapıyoruz! Bugüne kadar mutluluğuna ortak olduğumuz çiftlerin olumlu yorumları bizim için en büyük iftihar noktası. Bugünden sonra da aynı istek ve çalışma prensipleri ile birlikte düşlediğiniz davetleri hayata geçirmeye devam ediyoruz!

Kına geceleri sizin de bildiğiniz gibi kültürümüzün en renkli davetlerinden biri. Bu organizasyonlarda pek çok farklı konsept hayata geçiriliyor. Bu konseptler arasından hangisi daha çok ilginizi çekiyorsa ona yönelik olarak en güzel hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortamda eğlenmeniz ve her şeyin tamamen size özel olarak tasarlandığı bir davet hayali kuruyorsanız tüm bunları size sunmaktan DoubleTree by Hilton Hotel İzmir Airport Gaziemir olarak keyif duyuyoruz.

Görkemli salonumuzda kına gecelerinde 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılacak olan konuklarınıza özel oturma düzenleri kurabiliriz. Kına gecenizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz usta aşçılarımızın hazırladığı leziz yemeklerimiz arasından damak tadınıza en uygun olanları seçmek için menü tadımlarına katılabilirsiniz. Kına gecelerinin vazgeçilmez ritüel ve aksesuarlarından olan kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, bindallı ve kaftan, hintkınası, kına mumu, kına süslemeleri, kına takımı ve kına müzikleri de salonumuzda sunduğumuz hizmetler arasında. Gece boyunca güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm isteklerinizi karşılamak için yanınızda oluyoruz.

Düğününüz öncesinde doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi düzenlemek için DoubleTree by Hilton İzmir Airport’u tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan DoubleTree by Hilton Hotel İzmir Airport iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

zmir Gaziemir’de yer alan DoubleTree by Hilton İzmir Airport düğün konusunda konuklarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Yemekli düzende 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda kokteyl düzeninde ise 500-750 konuğunuzu misafir edebiliyoruz. Sahip olduğumuz geniş otopark sayesinde konuklarınızın araçlarını park etme sıkıntısını da ortadan kaldırıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mahallesi, Ege Cad. No.4 Gaziemir / Izmir, 35410

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  DoubleTree by Hilton İzmir Airport Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.