Salon Hayal

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Hayal - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Hayal Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Salon Hayal Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Salon Hayal Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Salon Hayal Hakkında

Hayallerinizdeki gibi kına gecesine ne dersiniz?

2011 senesinde İstanbul’un Anadolu yakasında kurulduk. Bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdiğimiz Salon Hayal Ataşehir’de faaliyet gösteriyor. Akyazılı caddesi üzerinde bulunan salonumuz As İş Merkezinin içerisindedir. Oldukça rahat ulaşılabilen salonumuza hem özel araç hem de toplu taşımayla rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Salonumuza ulaştıktan sonra sizi yenilediğimiz dekorumuz karşılıyor. 500 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz salonumuzda şık ve kibar tasarımlara yer verdik. Düğün, nişan, kına, davet gibi tüm özel günlerinizde çözüm ortağı olan salonumuzda; yuvarlak masalarımız ve tiffany sandalyelerimiz bulunuyor. Beyaz ve kremin ağırlıklı olduğu mekânımızı camdan şamdanlar ve canlı çiçeklerle süslüyoruz. Salonumuz konseptinize uygun olacak şekilde renklendirmemiz de mümkün. Çeşitli tüller ve çiçeklerle bambaşka bir ambiyans yaratabiliriz.

Salonumuzun en göz alıcı noktası ise muhakkak ki ışıklandırmalarımızdır. Özellikle pist alanımızın üzerinde bulunan adeta bir mandalayı anımsatan rengarenk ışıklandırmalarımız mevcut. Mavi, sarı, pembe ve beyaz renklerini ağırlıklı olarak kullandık ışıklandırmalarımızda.

Yemekli ve yemeksiz olarak düzenleyebildiğimiz kına organizasyonlarda en çok ihtiyaç duyduğunuz şey şüphesiz ki organizasyonel destektir. Çünkü kına geceleri içerisinde pek çok ritüel barındırıyor. Davul showla gelinin salona girişinden kına merasimine, testi kırılmasından dansçı kızların gösterisine kadar. Dilediğiniz tüm hizmetleri sizin için sağlıyoruz. Çiftlerimiz özel olarak hazırlamış olduğumuz kına paketimiz mevcut. İçeriğinde ise:

Kadın sanatçı veya DJ,
Kına tahtı,
Gelin özel bindallı,
Gelinin arkadaşlarına özel bindallı,
Damada özel kıyafetler,
Geline yakılacak yaş kına,
Konuklara verilecek ikramlar (tatlı ve tuzlu pasta, meşrubat)
Badem ve kolonya ile konukların karşılanması,
Kına masası gibi pek çok detay bulunuyor.

Dilerseniz salonumuza gelebilirsiniz. 1 kahve eşliğinde paket içeriğimiz hakkında detaylı olarak konuşabiliriz. Ekstra olarak talep ettiğiniz hizmetler varsa bunu bildirdiğiniz takdirde teminini de sağlayabiliriz.

Biz istiyoruz ki; siz hiçbir detayla uğraşmayın. Konuklarınızı arayın ve eğlenmenin tadını çıkarın.

Gerek hizmetlerimiz gerek de kına organizasyon paketleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. As İş Merkezi No:33 Ataşehir/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Hayal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.