Ramon Garden Kır Düğünü

1 Yorum

E-posta Gönder

Ramon Garden Kır Düğünü Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Ramon Garden Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

 • Ramon Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ramon Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Ramon Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Ramon Garden Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ramon Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Ramon Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Ramon Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Ramon Garden Kır Düğünü Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Ramon Garden Kır Düğünü isimli mekanımızda uzun yıllardır çok sayıda kına gecesine ev sahipliği yaparak birbirinde unutulmaz eğlenceler tasarlıyoruz. Üstelik sadece kına gecelerinde değil düğün, nişan, kutlama ve parti gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız çok sayıda kutlamaya kapılarımızı açıyoruz.

Pendik’te bulunan mekanımızda doğayla iç içe bir atmosferde kına eğlencenizi düzenliyoruz. Şehir merkezinde olmamıza rağmen sunduğumuz farklı atmosferle kır bahçesi olan açık hava alanına sahibiz. Yemyeşil çimenlerle kaplı, ferah ve göz alıcı bu alanda hayalini kurduğunuz etkinliği yapabilir, Ramon Garden’in şanslı çiftleri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Önceliğimiz daima sizi memnun etmek olduğu için kına geceniz öncesi bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi, sağladığımız avantajları karşılıklı olarak konuşarak, değerlendiriyoruz. En fazla 750 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitemizin bulunduğu mekanımızda kabalık bir daveti de rahatlıkla yapabilirsiniz. Yemyeşil alanımızın bulunduğu mekanımızda konumlandırdığımız masa ve sandalyelerimizi konuk sayınıza göre düzenliyoruz. Genellikle beyaz rengi tercih ettiğimiz alanımızda şık şamdanlar, göz alıcı yemek takımları ve çiçek aranjmanları bulunduruyoruz. İsteğinize bağlı olarak düzenleme yaptığımız mekanımızda gerekli gördüğünüz tüm yönlendirmeyi bize yapabiliyorsunuz. Kullanılacak renklerden aksesuarlara kadar son kararı daima sizin vermenizi istiyoruz.

Kına gecelerine özel olarak davul şov, kına süslemesi ve renkli dans gösterileri de yaptığımız mekanımızda organizasyon anlamında da size unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Yemekli bir davet vermek isterseniz birbirinden lezzetli tatları sizin için özenle hazırlıyor ve sıcak sıcak tabaklarınıza servis elemanlarımız eşliğinde getiriyoruz. Dilerseniz kutlamanızdan önce menü tadımı yapabilir ve menü listesi üzerinde değişikliğe gidebilirsiniz.

Siz de Pendik kına gecesi mekanları arasında yer aldığımız salonumuzun sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler yoluyla bizimle kolayca irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Ramon Garden Kır Düğünü Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&K

Aylin & Kemal

Düğün Tarihi: 13.08.2019Organizasyon için anlaştıkları bir firma var ve her konuda içimize sinmişti görüşmeler. Kına gecemizde de verilen tüm sözler fazlasıyla yerine getirildi. Hiç aksama yaşamadık, her şey yolundaydı. Emeğiniz, desteğiniz için çok teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.