Alkanat Restaurant

E-posta Gönder

Alkanat Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Alkanat Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Alkanat Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Alkanat Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Alkanat Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Alkanat Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Alkanat Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Alkanat Restaurant Hakkında

2003 yılından bu yana Alkanat Restaurant Göktürk’te davetlilerini ağırlıyor!


Profesyonel bir ekip ile birlikte size özel geceler düzenliyoruz. Her anınızın özel olacağı; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı tasarlıyoruz. Aşkınızın her adımında sizinle ve dostlarınız ile birlikte oluyoruz. Mutluluğunuzu paylaşmanın, sizlerin tercihi olmanın ve davetlerinize ev sahipliği yapman haklı gururunu yaşıyoruz…


Kına gecesi ve bekarlığa veda partileriniz için ise birçok farklı alternatif sunuyoruz. Mesela erkek erkeğe bir bekarlığa veda partisi düzenlemek isterseniz ocak başında veya piknik alanlarımızda organizasyonlar tercih edebilirsiniz. Kadınlar arasında bir kına merasimi ya da kına-düğün organizasyonu bir arada bir gece tercih ederseniz yemekli düzende kır bahçemizde kır konseptleri sizleri bekliyor. Restoranımızda kapalı alanımızda da davetlerinizi düzenleme şansınız oluyor.


Çiftimiz konseptini, davetli sayınızı ve tarihi belirledikten sonra sınırsız alternatifiniz oluyor. Yaz ve bahar aylarında doğanın güzellikleri ile kır bahçemizde yemekli düzende 800 kişiye kadar davetlinizle birlikte davetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kış aylarında ise restoranımızın iç kısmında 200 kişilik organizasyonlarınızı düzenleyebiliyoruz.


Mekân süslemelerimiz için de süsleme ve düzenleme alternatifleri sunuyoruz! Davetli sayınıza göre masalarınızı düzenleyerek başlıyoruz hazırlıklarınıza. Süslemeler için farklı renklerde örtüler ve aksesuarlar kullanıyoruz. Ekstra süslemeler arzu ederseniz çözüm ortaklarımız ile anlaşmalar da gerçekleştiriyoruz.


Böylelikle özel kına konseptlerinizi tasarlama şansı buluyoruz. Kına merasiminiz için şık bir kına köşesi hatta 5 dönümlük arazimizde istediğiniz fotoğraf çekim alanları da tasarlıyoruz. Eksiksiz bir gece için gereken süsleme ve düzenlemeler hayal ettiğiniz gibi yapılıyor…


Yemekli ve yemeksiz davet menüleri de Alkanat Restaurant mutfağında hazırlanıyor. Restoranımızda bekarlığa veda eğlenceleriniz için yemekli menüler tasarlıyoruz. Türk mutfağından özel tatları konuklarınızın beğenisine sunuyor. Kına gecesi eğlenceleriniz için ise genellikle ikram menüler tercih eden çiftlerimize yine alternatifler sunuyoruz.


Siz de Alkanat Restaurant adresinde konuklarınız ile buluşmak isterseniz yapmanız gereken sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçmek. Böylelikle Eyüp kına gecesi organizasyonlarınız için fiyat teklifleri de alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mimarsinan Mahallesi, Kemerburgaz-Cendere Yolu No:34, 34075 Eyüp/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alkanat Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.