Ottoman's Life Hotel Deluxe

E-posta Gönder

0212 963 3250

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


COVID-19 Önlemleri

 • Düzenli havalandırma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü
 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
 • Kapasite 500-750
 • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına töreni, Kına müziği, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına takımı, Bindallı / Kaftan, Zenne / oryantal, Davul show, Semazen, Hint kınası, Gelin hamamı

Hakkında

Tarihi yarımadanın 5 yıldız statüsündeki oteli; Ottoman's Life Hotel Deluxe hafızalardan silinmeyecek bir gün için organizasyonlarınızı tasarlıyor. Her anınızı ölümsüz kılmaya ve heyecanınızı da paylaşmaya hazırlanıyor!

Kusursuz bir atmosfer ve benzersiz bir gece için romantik anlar ve kesintisiz eğlencenin adresi oluyor otelimiz. Otantik ve şık tarzı ile dikkat çeken balo salonumuz, davetlerinizde görsel bir şölen yaşatıyor. Şık mimarisi ve ferah alanı ile 860 metrekarelik balo salonumuz yemekli düzende 500 kişiye kadar konuklarınızı ağırlıyor. Kokteyl tarzı organizasyonlarınız için de farklı bir konsept ve masa tercihleri ile düzenlemeler yapılıyor.

Her konuğunuzun sizin için ne kadar özel olduğunu da biliyoruz. Üstelik bir çift olarak nişan törenleri sizin ilk davetiniz oluyor. Biz de heyecanınıza ortak oluyoruz! Eksik bir şey kalmadan her detay tasarlanabilsin ve hayalleriniz gerçekleştirilsin diye organizasyon sorumlumuz gece boyunca size destek oluyor. Hatta ilk hazırlık aşamasında konsept tercihlerinizden itibaren çiftimize rehberlik ediyor. Böylelikle aşkınızın temizliğini ve huzuru temsil eden beyaz örtüler ile süslemelere başlıyoruz. Kendinden desenli beyaz masa örtüleri ve sandalye giydirmeleri yapılıyor. Ziyafetlerinize yakışır bir şekilde servis takımları ve sunum altlıkları masalarınıza yerleştiriliyor. Şık aksesuarlar ile de masalarınız tamamlanıyor. Aksesuar olarak vazolar ve çiçekler tercih ediyor ve salonumuzu renklendiriyoruz.

Elbette çiftimiz için de şık bir köşe tasarlıyoruz. Arzu ettiğiniz aksesuarlar, dekorlar ve nişan malzemelerinizin de bulunduğu bir nişan masası hazırlıyoruz. Farklı istekleriniz için çözüm ortaklarımız ile de birlikte taklar, çiçekli ya da ışıklandırmalı detaylar kullanabiliyoruz. Masanızı jardinyer metal vazo, harfli balon ve isimlikler tercih edebilirsiniz…

Konuklarınıza Ottoman's Life Hotel Deluxe garantisi ile özel olarak hazırlanmış nişan menülerinizi de sunuyoruz. Ziyafete dönüşen gecenize orkestramız eşlik ediyor ve böylelikle kusursuz bir gece başlamış oluyor.

Siz de ayrıcalıklı ve size özel bir gece hayal ediyor ve İstanbul otel nişanı tasarlamaya hazırlanıyorsanız Ottoman's Life Hotel Deluxe ile iletişime geçmeden karar vermeyin.

İletişim

Aslı Kırma

Neslihan Kasabbaşı

 • Telefon: 0212 963 3250

 • Adres: Mollagürani Mah. Mollagürani Cad. No:8/16, Fatih / İstanbul

Ottoman's Life Hotel Deluxe Yol Haritası

1 yorum


B&F

BANU & FATİH

Düğün Tarihi: 17.12.2019

Gelen tüm misafirler tek kelimeyle bayıldılar, hazırlanmam için ücretsiz olarak tahsis ettikleri odaya bayıldım, kına gecesi başlayana dek çok güzel vakit geçirdik, prensesler gibi ağırlandım desem yeridir, emeği geçen herkesin ellerine sağlık bize unutulmaz bir gece yaşattınız..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!