Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Ottoman's Life Hotel Deluxe

Ottoman's Life Hotel Deluxe

Ottoman's Life Hotel Deluxe Hakkında

Tarihi yarımadanın 5 yıldız statüsündeki oteli; Ottoman's Life Hotel Deluxe hafızalardan silinmeyecek bir gün için organizasyonlarınızı tasarlıyor. Her anınızı ölümsüz kılmaya ve heyecanınızı da paylaşmaya hazırlanıyor!

Kusursuz bir atmosfer ve benzersiz bir gece için romantik anlar ve kesintisiz eğlencenin adresi oluyor otelimiz. Otantik ve şık tarzı ile dikkat çeken balo salonumuz, davetlerinizde görsel bir şölen yaşatıyor. Şık mimarisi ve ferah alanı ile 860 metrekarelik balo salonumuz yemekli düzende 500 kişiye kadar konuklarınızı ağırlıyor. Kokteyl tarzı organizasyonlarınız için de farklı bir konsept ve masa tercihleri ile düzenlemeler yapılıyor.

Her konuğunuzun sizin için ne kadar özel olduğunu da biliyoruz. Kına organizasyonunuza ev sahipliği yaparak biz de heyecanınıza ortak oluyoruz! Eksiksiz bir şekilde her detay tasarlanabilsin ve hayalleriniz gerçekleştirilsin diye organizasyon sorumlumuz gece boyunca size destek oluyor. Hatta ilk hazırlık aşamasında konsept tercihlerinizden itibaren çiftimize rehberlik ediyor.

Konuklarınıza Ottoman's Life Hotel Deluxe garantisi ile özel olarak hazırlanmış kına menülerinizi sunuyoruz. Ziyafete dönüşen gecenize müzik eşlik ediyor ve böylelikle kusursuz bir gece başlamış oluyor.

Siz de ayrıcalıklı ve size özel bir gece hayal ediyor ve eşsiz bir kına gecesi tasarlamaya hazırlanıyorsanız Ottoman's Life Hotel Deluxe ile iletişime geçmeden karar vermeyin.

Ottoman's Life Hotel Deluxe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ottoman's Life Hotel Deluxe Sıkça Sorulan Sorular

Ottoman's Life Hotel Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ottoman's Life Hotel Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Ottoman's Life Hotel Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Ottoman's Life Hotel Deluxe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ottoman's Life Hotel Deluxe kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ottoman's Life Hotel Deluxe kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Ottoman's Life Hotel Deluxe kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Banu & Fatih

Düğün Tarihi: 17.12.2019

Gelen tüm misafirler tek kelimeyle bayıldılar, hazırlanmam için ücretsiz olarak tahsis ettikleri odaya bayıldım, kına gecesi başlayana dek çok güzel vakit geçirdik, prensesler gibi ağırlandım desem yeridir, emeği geçen herkesin ellerine sağlık bize unutulmaz bir gece yaşattınız..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.