Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Denizli

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

İnci Garden Deluxe Düğün Salonları Hakkında

Güzel birlikteliğinizi taçlandırmadan önce yapacağınız kına gecesi organizasyonunuz için kaliteden ödün vermeyen çalışma disiplinimizle hizmet veriyoruz ve Denizli Çivril Solmaz Düğün Salonu’na davet ediyoruz.


1000 kişilik lavanta kokulu çim zeminli bahçemizde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kötü hava koşulları için 300 kişi kapasiteli kullanışlı ve modern kapalı salonumuzda bulunuyor. Yer olacak mı acaba stresine girmeden tüm sevdiklerinizi kına gecenize davet edebilirsiniz. Farklı bir düğün konsepti tercih edersiniz, iş ortaklığı kurduğumuz firmalardan yararlanabileceğinizin bilgisini de vermek istiyoruz.


Mekanımızda meşhur kına gecesi adetlerini yerine getirin diye size özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınızı salonun baş köşesine yerleştiriyoruz.


Kına gecelerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla da fark yaratan menüleri beğeninize sunuyoruz.


Çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun şekilde kına gecenizde çalacak müzikleri hazırlıyoruz. Ayrıca geniş pist alanında özgürce dans ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız ve gelecek için güzel anılar biriktirmiş olacaksınız.


Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp, eşinizle düğün saatinizi bekleyeceğiniz gelin odamızı özenle hazırlıyoruz. Kesintisiz düğün çekimini yapacak ve bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçı getirme imkânımız bulunuyor. En beğendiğiniz fotoğraflarınızı düğün sonrasında kendilerinden hemen teslim alabilirsiniz. Kısacası memnuniyetinizi sağlamak adına her şeyi sizin yerinize biz düşünüyoruz.


Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Denizli Çivril Solmaz Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güzel gününüzde, sizi şaşırtacak özelliklerimizle ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Yeşilyaka Mahallesi, 20600 Çivril/Denizli

 • Haritadaki Konumu

  İnci Garden Deluxe Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.