Hotel Golden Gate

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Hotel Golden Gate - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hotel Golden Gate Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Hotel Golden Gate Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hotel Golden Gate Sık Sorulan Sorular

Hotel Golden Gate kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Golden Gate kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hotel Golden Gate kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hotel Golden Gate kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Golden Gate kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Hotel Golden Gate Hakkında

Kına gecenizi Aydın’ın en turistik beldelerinden biri olan Kuşadası’nda mı gerçekleştirmek istiyorsunuz?

O zaman sizlere fırsatlar sunan; Hotel Golden Gate’yi tercih edebilir, sunduğunu birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. En birincil amacımız bizi tercih eden çiftlerin isteklerini gerçekleştirmek ve yaratıcı kına gecesi organizasyonları tasarlamak!

Kaç misafirinizle beraber kına gecesi gerçekleştirebiliyorsunuz?

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alana sahibiz. Açık alanımızda 250 misafirinizi ağırlayabiliyorken kapalı salonumuzda 100 kişiye hizmet verebiliyoruz. Özel günlerinizi bizimle gerçekleştirirken davetli sayınızı belirtmeli ve oturma planı oluşturmalısınız. Böylelikle karşılama personellerimiz davetlilerinizi kapıda karşılayarak masalarına ulaşmalarını sağlayabilirler. Konuk sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi düzenliyoruz, keyifli zamanlar geçirmeleri için çalışıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuzu yemekli düzenlemek ister misiniz?
Usta aşçılarımız ile hazırlanan dünya mutfağının lezzetleri masalarınızda yerlerini özel servis tabaklarıyla alıyor. Davet menülerinizi isteğinize göre şekillendirebiliyorsunuz. Özel beslenme alışkanlığına sahip olan misafirleriniz varsa da onlar için farklı yemek seçenekleri sunabiliyoruz. Ana yemekten başlangıç tabaklarına, salatalardan alkollü-alkolsüz içecek opsiyonlarımız bulunuyor.

Keyifli bir akşam yemeği eşliğinde müzisyenlerimiz en güzel şarkıları seslendiriyorlar. Daha sonra geniş pistimize geçiliyor, eğlence hız kesmeden devam ediyor. Giriş şarkınızdan kına yakma merasimi şarkınıza, belki de testi kırma oyununda kullanacağınız türküye kadar seçimi size bırakıyor, zevkinize uygun bir kına gecesi tasarlamanızı sağlıyoruz.

Kına gecenizi ister geleneksel şekilde gerçekleştirin isterseniz de modern bir konseptte! Biz Golden Gate Apart Hotel Kuşadası olarak hayallerinizi gerçekleştireceğiz. Siz de üstün hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan ‘‘Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra organizasyon sorumlumuz sizinle iletişime geçecek, isteklerinizi dinleyerek en uygun fiyatlarımız hakkında bilgi verecek.

Bir tık uzağınızda iletişim kurmanız için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • YONCA ŞAKAR
    Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.