Akay 2013 Koleksiyonunu Görmelisiniz!

1:14 dakika

09.09.2014

İncelikli işçilik, malzemelerdeki üstün kalite ve zamanın ruhunu yakalayan tasarım zekası... Hepsi Akay’ın 2013 koleksiyonunda!

Türkiye’nin öncü gelinlik markalarından Akay, bu sene her zevk ve tarzdaki gelinleri memnun etmeye kararlı görünüyor. İncelikli işçilik, malzemelerdeki üstün kalite ve zamanın ruhunu yakalayan tasarım zekasının harmanlanmasıyla bakalım bu sene ortaya hangi şaheserler çıkmış...

Hayaller Alemi

Akay’in Dream koleksiyonundaki gelinlikler hayallerin de ötesinde bir güzelliğe sahip. Tüm kurallardan ve kalıplardan uzak olan bu gelinliklerde aykırı unsurların yarattığı uyum karşısında büyülenebilirsiniz. Tüller, tüyler ve fırfırlar görsel bir cümbüş yaratıyor. Korseye uygulanmış saten ise zerafeti simgeliyor. Sonuçta ortaya çıkan gelinlikler bir kostümden çok sanat eserini andırıyor.

akay 2013 koleksiyonunu görmelisiniz!

Beyaz Zerafet

Kusursuz kalıpları ve ustalıklı işçiliği sayesinde Elegance koleksiyonundaki tüm gelinlikler her bedenden gelinin kadınsı hatlarını ortaya çıkarıyor, gelini adeta bembeyaz bir zerafetle sarıp sarmalıyor. Dantel, işleme ve kumaşların kat kat kullanılması sayesinde ortaya görenleri soluksuz bırakacak güzellikte gelinlikler çıkıyor.

Gelinlik İndirimleri

Perla Moda Evi
%70 İNDİRİM
88 1 8
Perla Moda Evi

Onlarca Hazır Modelimiz %70 İndirimle 1000 TL İle 3000 TL Arasında!...

Nurcan Ege Wedding Dress
HEDİYE
666 25 93
Nurcan Ege Wedding Dress

Tüm Aksesuarlar Bizden Hediye!...

akay 2013 koleksiyonunu görmelisiniz!

Tarihten Bugüne

Akay’ın 2013 gelinliklerinde tarihin süzgecinden damıtılarak bugüne ulaşan zamansız güzellikteki klasik modeller tekrar yorumlanıyor. Bu sayede ortaya çok tanıdık tarzlarda ama yepyeni gelinlikler çıkıyor. Klasiklerden vazgeçmeyen ama gününü yaşamayı da ihmal etmeyen günümüz gelinlerinin hayallerine en çok yaklaştıkları nokta, bu gelinliklerden birini giydikleri an oluyor.

akay 2013 koleksiyonunu görmelisiniz!

Sonsuzluk ve Bir An

Bırakın çocukluk hayallerinizle genç kızlık umutlarınız bu gelinlikle birbirine karışsın. Geleceğe dair beslediğiniz tüm beklentiler, bu gelinlikle somutlaşsın. Eşinizin hayranlık dolu bakışlarını toplayacak olan gelinliğiz hem bir kelebek kadar kısa ömürlü hem de bir ömre damga vuracak kadar kalıcı olacak. İşte hayatta bir kez giyilecek o beyaz elbisenin neden bu kadar önemsendiğini şimdi anlıyoruz. 2013’de Akay size istekleriniz, hayalleriniz ve geleceğinizle dokunmuş o büyülü gelinliği vermeye hazır.

akay 2013 koleksiyonunu görmelisiniz!

Gelinlik Firmaları

Şehrindeki en iyi Gelinlik firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik Firmaları

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

ST

Sunay Top

04/05/2013

GERCEKTEN HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL ÖZELLİKLEDE MODEL SECİMLERİNDE AKAY GELİNLİK DAHA HOŞ VE DAHA GENİŞ BİR YELPAZEYE SAHİP:))))


K

Kate

14/10/2014

perfect!!


F

Fidan

14/10/2014

saflık ve zerafet muhteşem iş çıkarmışlar