Gelinlik İstanbul

Asilay Moda Tasarım

Asilay Moda Tasarım

Asilay Moda Tasarım Hakkında

Her gelin düğününde göz alıcı görünmek ister. Bir daha tekrarı olmayacak en özel günlerden biri düğün, nişan ve kına eğlenceleri. Siz de böyle anlamlı zamanlarda tarzınızı yansıtacağınız ve şık görüneceğiniz bir hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Akaylar Moda Avcılar ailesi olarak size yardımcı olmaya her zaman hazırız.

Avcılar gelinlik modaevleri içerisinde yer alan bir mağazayız. İşimizi uzun yıllardır severek yapıyoruz. Pek çok kadının hayatına dokunmak onları mutlu etmek bizim için tarifsiz bir duygu. Profesyonel ekibimizle birlikte beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mutlu olmanız ve bizimle çalıştığınız için memnun olmanız her şeyden önemli.

Modaevimize adım attığınız ilk andan itibaren sizinle yakından ilgileniyoruz. Beklentilerinizin neler olduğunu öğrenerek karşınıza beğenebileceğiniz hazır modellerimizi çıkarıyoruz. İçlerinden beğendikleriniz olursa deneme kabinlerimize girerek deneyebilirsiniz. Gelinliklerin yanı sıra kaftan, abiye gibi çok farklı seçenekleri de size sunuyoruz. Bizden düğünleriniz dışında kalan özel günleriniz için de rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

Biz Akaylar Gelinlik olarak bugüne kadar çok sayıda kadını özel günlerine hazırladık. Size de karar verme aşamanız esnasında objektif yönlendirmelerde bulunuyoruz. Yorumlarımıza güvenebilirsiniz. En kusursuz görünüme kavuşmanızı en çok biz isteriz. Düğününüzde ne kadar göz alıcı görünürseniz gelinlik markanız o kadar ön plana çıkar ve size sorulur. Bizim de amacımız beğenilmek olduğu için size en iyi hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz. Dilerseniz bizden hazır modellerimizin yanı sıra özel dikim bir hizmette alabilirsiniz. Bunun için detaylı bir görüşme yapmalı, ayrıntıları konuşmalıyız.

Bizimle iletişime geçmek oldukça kolay. Sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabileceğiniz gibi dilerseniz yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kolayca ücretsiz randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

Asilay Moda Tasarım Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
2 hafta

Asilay Moda Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Asilay Moda Tasarım gelinlik fiyatları ne kadar?

Asilay Moda Tasarım gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Asilay Moda Tasarım ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"İstenilen her modelde hizmet verebiliriz."

Asilay Moda Tasarım gelinlik teslim süresi ne kadar?

Asilay Moda Tasarım gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.

Asilay Moda Tasarım kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Asilay Moda Tasarım 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Asilay Moda Tasarım aksesuar sağlıyor mu?

Asilay Moda Tasarım, duvak, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Asilay Moda Tasarım düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Asilay Moda Tasarım düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Asilay Moda Tasarım pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Asilay Moda Tasarım pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.