Akaylar Moda Avcılar

10

E-posta Gönder

0212 963 0384

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Avcılar, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Gelinlikçi modelleri

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

9 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

10 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? İstenilen her modelde hizmet verebiliriz.

Kampanyalar ve Paketler

Akaylar Moda Avcılar

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim !

Tüm detayları göster

Son gün 10/01/2022


Hakkında

Her gelin düğününde göz alıcı görünmek ister. Bir daha tekrarı olmayacak en özel günlerden biri düğün, nişan ve kına eğlenceleri. Siz de böyle anlamlı zamanlarda tarzınızı yansıtacağınız ve şık görüneceğiniz bir hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Akaylar Moda Avcılar ailesi olarak size yardımcı olmaya her zaman hazırız.

Avcılar gelinlik modaevleri içerisinde yer alan bir mağazayız. İşimizi uzun yıllardır severek yapıyoruz. Pek çok kadının hayatına dokunmak onları mutlu etmek bizim için tarifsiz bir duygu. Profesyonel ekibimizle birlikte beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mutlu olmanız ve bizimle çalıştığınız için memnun olmanız her şeyden önemli.

Modaevimize adım attığınız ilk andan itibaren sizinle yakından ilgileniyoruz. Beklentilerinizin neler olduğunu öğrenerek karşınıza beğenebileceğiniz hazır modellerimizi çıkarıyoruz. İçlerinden beğendikleriniz olursa deneme kabinlerimize girerek deneyebilirsiniz. Gelinliklerin yanı sıra kaftan, abiye gibi çok farklı seçenekleri de size sunuyoruz. Bizden düğünleriniz dışında kalan özel günleriniz için de rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

Biz Akaylar Gelinlik olarak bugüne kadar çok sayıda kadını özel günlerine hazırladık. Size de karar verme aşamanız esnasında objektif yönlendirmelerde bulunuyoruz. Yorumlarımıza güvenebilirsiniz. En kusursuz görünüme kavuşmanızı en çok biz isteriz. Düğününüzde ne kadar göz alıcı görünürseniz gelinlik markanız o kadar ön plana çıkar ve size sorulur. Bizim de amacımız beğenilmek olduğu için size en iyi hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz. Dilerseniz bizden hazır modellerimizin yanı sıra özel dikim bir hizmette alabilirsiniz. Bunun için detaylı bir görüşme yapmalı, ayrıntıları konuşmalıyız.

Bizimle iletişime geçmek oldukça kolay. Sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabileceğiniz gibi dilerseniz yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kolayca ücretsiz randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

İletişim

Çiğdem Akay

  • Telefon: 0212 963 0384
  • Adres: Merkez Mah. Marmara Cad. Şamlı Sk. Yıldızlar İş Merkezi No:23-11 Avcılar/ İstanbul

Akaylar Moda Avcılar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!