Yılmaz İpek

Mesaj Gönder

0232 335 52 64

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Yılmaz İpek Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Yılmaz İpek Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yılmaz İpek Sık Sorulan Sorular

Yılmaz İpek gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yılmaz İpek gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Yılmaz İpek gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yılmaz İpek gelin saçı ve makyajı haricinde ücretsiz prova, düğün gruplarına hizmet, manikür / pedikür, gelin paketi, cilt bakımı, takma kirpik, mekanda / evde hizmet, çıtçıt saç hizmetlerini vermektedir.


Yılmaz İpek şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yılmaz İpek şehir dışında hizmet veriyor.


Yılmaz İpek ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yılmaz İpek ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Yılmaz İpek Hakkında

Düğününüz için hazırlanırken prensesler gibi hissedin diye çalışan Yılmaz İpek, son derece tecrübeli bir firma olarak öne çıkıyor. İzmir gelin saçı için kuaför aramalarınıza en ön safhadan cevap vermekte olan firma, gerek topuz gerekse açık saçlarda deneyimli. Firma, düğününüz için sizi hazırlarken hayallerinizi sizden dinliyor, rüyalarınızı süsleyen saç modelini ve makyajı gerçeğe dönüştürüyor.

Deneyim

Henüz 2022 yılında kurulmuş olsa da arkasında 16 senelik engin bir tecrübe barındıran Yılmaz İpek, İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda iddialı firmalardan bir tanesi. Toplamda 6 çalışan bulunan mekanda saçla ilgilenen 3, makyajla ilgilenen 3 kişi bulunuyor. İşinde uzman bir ekiple birlikte çalışmakta olan Yılmaz İpek, senelerdir edindiği tecrübeleri düğününüzü güzelleştirmek için kullanıyor.

Hizmetler

Yılmaz İpek’in tecrübeli ekibi, duruma göre evde hizmet sunabiliyor. Tamamen kuaför salonundan hizmet vermiyor, evinizin rahatlığını da göz önünde bulunduruyorlar. Gelin saçı dışında gelin makyajı, manikür ve pedikür gibi hizmetler de sunuyorlar. Tecrübeli bir firma olmasından mütevellit gelinlerin istediği bütün modelleri çıkartabiliyorlar. Düğün günü sadece geline değil, sevdiklerinize de hizmet verebiliyorlar. Prova hizmeti de sunuyorlar.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj konusunda herhangi bir karara varmadan önce gelinin ne istediğini öğreniyorlar. Makyajda doğallıktan yana bir tarz kullanıyor ve böylece abartıya kaçmadan doğal güzelliğinizi ortaya çıkartıyorlar. Doğal saçlar, balerin topuzlar, doğal Wag maşalar saç konusunda en fazla tercih edilen tarzlarından. Saç modeline karar vermeden önce gelinin yüz şekli, gelinlik, duvak, düğün mekanı gibi unsurları dikkate alıyorlar.

Bütün amaçları gelinleri mutlu etmek olan firma, “Risk alma randevu al” sloganıyla çalışıyor. Nakit, havale, EFT ve kredi kartı gibi ödeme seçenekleri sunuyorlar. Üstelik erken rezervasyonlarda da avantaj sağlıyorlar. Firmanın deneyimlerinden yararlanmak isterseniz sayfada yer alan iletişim adreslerini kullanarak Yılmaz İpek’e hızlıca ulaşabilir, İzmir gelin saçı kuaför fiyatları konusunda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz!

İletişim

 • Telefon: 0232 335 52 64
 • Adres:

  Onur Mh Ardıç Sk. 13/B İzmir Balçova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yılmaz İpek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.