Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, mekanda / evde hizmet, takma kirpik, cilt bakımı, gelin paketi, el / ayak masaj hizmetlerini vermektedir.

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi şehir dışında hizmet veriyor.

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi ile 1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi Hakkında

2017 yılında faaliyet geçtik. O günden bugüne dek gelin adaylarını en trend saç ve makyaj tasarımlarıyla buluşturuyoruz. Pek çok marka ile işbirliği yaptım ve aynı zamanda içerik üreticisiyim. Böylece gelinlere dair yenilikleri ve modayı yakından takip ederek size birbirinden özel öneriler sunuyorum. Güzellik merkezimizde gelin hanım ve arkadaşlarının gereksinim duyabileceği tüm hizmetleri veriyoruz. Düğün gününüzde size güzelleşmek ve eğlenmek kalıyor.

Deneyim

Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi’mizde profesyonel hizmet veriyoruz. Gelin adayımızın talepleri doğrultusunda güzellik sektöründeki deneyimli arkadaşlarımla ekibimi genişletebilirim. Güzellik salonumuzda verdiğimiz tüm hizmetleri en son teknoloji cihazlar kullanarak uyguluyorum. Güzellik dünyasına ve gelinlere özel yenilikleri yakından takip ederek işimize yansıtmaya da önem veriyorum. Her profesyonel makyaj ve saç tasarımının sonunda gelinlerimizden olumlu geri dönüşler almak ise işimizin en keyifli yanı.

Hizmetler

Gelin saçı ve makyajınızın en profesyonel şekilde yapılmasını temin edecek bir ekibimiz var. Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi’ne geldiğinizde ayrıca cilt bakımı ve masaj hizmetleri de alabilirsiniz. Gelin saçı tasarımlarımızı deneyimli kuaförlerimiz yapıyor. Bu ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra, takma kirpik ve microblading gibi uygulamalarla göz makyajınızı daha da güzelleştirebiliriz. Cilt bakımı uygulamalarımızda ağırlıklı olarak Fransa kökenli Sothys Paris markasını kullanıyoruz.

Vegan bir marka olan Sothys Paris'in yanı sıra günlük yaşamınızda da tercih ettiğiniz pek çok tanınmış markayı güzellik merkezimizde bulabilirsiniz. Düğün günü sevdiklerinizle birlikte hazırlanmak istiyorsanız, düğün tarihinden 1 hafta önce bizi arayarak Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi randevunuzu alabilirsiniz. Bu özel günde gelin hanımla birlikte 3 kişiye daha hizmet verebiliriz. Dilerseniz ekibimiz evinize veya düğün mekanına gelerek sizi hazırlayabilir.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin saçı ve makyajı için gelinlerimizle alternatifler arasında karar verirken en trend modelleri tercih ediyoruz. İzmir gelin makyajı fikirlerimizi sizinle paylaşırken elbette zevkleriniz, gelinliğinizin modeli ve düğün konseptiniz de en önemli kıstaslarımızın başında geliyor. Genellikle soft, hafif ve doğal makyajlar uyguluyoruz. Saç uzmanlarımız da önce saç tipinizi ve aklınızdaki modeli değerlendiriyor. Sonra da gelinliğinize yakışacak şekilde size farklı öneriler sunuyor.

Düğün hazırlıklarınıza destek olmak için zaman zaman indirim kampanyaları düzenliyoruz. Düğün davetinizde tam da hayal ettiğiniz gibi doğal ve zarif görünmenizi sağlamak elimizde. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak isterseniz, bize sayfadaki Yeliz Kumlutaş Kaş Tasarım Merkezi iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimizle ilgili sorularınız için size yandaki formu hazırladık. Güzelliğinizi ön plana çıkarmak ve sizi tanımak için sabırsızlanıyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.