Umut Özer

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Umut Özer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Umut Özer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Umut Özer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Umut Özer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Gelin paketi, Ücretsiz prova, Mekanda / Evde hizmet, Peruk, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Umut Özer Hakkında

Düğün gecesinde ışıl ışıl parlamak isteyen biricik gelinlerimizin saç ve makyajını Umut Özer uzmanlığıyla yapıyoruz. Size kendinizi prenses gibi hissettirirken, yüzünüze ve saçınıza kaliteli malzemelerle güzellik katıyoruz. Estetik dokunuşlarımızı, peruktan çıtçıt saça kadar sınırsız hizmetimizle zenginleştiriyoruz. İzmir gelin saçı için kuaför arayışında olan gelin hanımlarımızı, yüzlerinde gülücüklerle uğurluyor, memnuniyetinizin motivasyonuyla çalışıyoruz.

Deneyim

İzmir Umut Özer Saç ve Makyaj Salonu’nda, uzman ekibimizle birlikte, sayısız gelin adayının güzelliklerini ortaya çıkaracak sihirli dokunuşlar gerçekleştirdik. Yılların deneyimine dayanarak dağınık topuzdan gergin modellere, doğal dalgalardan belirgin buklelere dek her tarza yönelik çalışmalar yapıyoruz. Yüzünüze, tarzınıza ve gelinlik tercihinize en uygun modele gelinimizle birlikte karar veriyoruz ve seçimini profesyonellikle uyguluyoruz.

Hizmetler

Birlikteliğinizin en anlamlı gecesinde, dilerseniz konforlu salonumuzda, kutlamanın gerçekleşeceği mekanın hazırlık odasında veya kendi evinizin rahatlığında uygulama yapıyoruz. Gelin paketimize ücretsiz prova imkanını da ekleyerek davet öncesinde hizmetin tam istediğiniz gibi olduğundan emin oluyoruz. Talep üzerine, peruk ve çıtçıt saç hizmeti sunuyoruz. Düğün gününde 5 kadar yakınınızın saç ve makyaj işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

İzmir gelin saçı ve makyajı denince akla gelen en profesyonel isim Umut Özer’de, gelinlerimizi üst segment makyaj ürünleri ve kaliteli ekipmanlarla karşılıyoruz. Geniş yelpazede salaş örgü ve topuz seçenekleri sunarak romantik modeller yaratıyoruz. Zarafet ve asalet timsali sıkıca toplanmış saçlar ve son zamanların trendi yarım toplu su dalgası tarzlarını da sıklıkla yansıtıyoruz. Kibar aksesuarlarla estetik dokunuşlar yapıyoruz.

Beraberliğinizi kutlayacağınız özel gecenizde, güvenilir ekibimiz ve çok çeşitli modellerimizle sizi Umut Özer’e bekliyoruz. Samimiyet ve uzmanlığımızla düşlerinizdeki saç ve makyaj modelini yansıtıyoruz. Arzu ettiğiniz tüm hizmetleri bünyemizde itinayla karşılıyoruz. Dilerseniz sayfadaki iletişim formunu doldurarak “ücretsiz fiyat teklifi” talebinde bulunabilirsiniz. Salonumuzdan randevu almak veya gelin saçı fiyatları İzmir hakkında detaylı sorularınızı iletmek üzere bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.