Uğur Yıldız

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Uğur Yıldız Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Uğur Yıldız Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Uğur Yıldız Sık Sorulan Sorular

Uğur Yıldız gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Uğur Yıldız gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Uğur Yıldız gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Uğur Yıldız gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Uğur Yıldız şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Uğur Yıldız şehir dışında hizmet veriyor.


Uğur Yıldız ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Uğur Yıldız ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Uğur Yıldız Hakkında

Düğününüze dair her detayla en ince ayrıntıya kadar ilgilendiğinizi biliyoruz. Biz de Uğur Yıldız Kuaför Salonu olarak üzerimize düşen görevi yapıyor ve hayallerinizdeki gelin olmanızı sağlayan dokunuşlarımızla düğün gününüzde size eşlik ediyoruz.

Yıllardır profesyonel bir şekilde kuaförlük hizmeti veriyoruz. Amacımız harika görünmenizi sağlamak olduğu için önce tarzınızı, yüz hatlarınızı, saç yapınızı, düğün konseptini ve en önemlisi rüyalarınızı süsleyen gelinin nasıl olduğunu öğrenerek işe başlıyoruz. İsteklerinizi yansıtan bir gelin saçı ve makyajı için kendinizi deneyimli ekibimizin ellerine güvenle bırakmanızı istiyoruz. Sizden önce düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerinde bizi tercih etmiş gelinlerimize yaptığımız çalışma örneklerinden bazılarını göstererek aklınızda hizmetlerimize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Hem eğlenceli hem de sonucunda isteklerinize ulaşacağınız bir hazırlık süreci yaşamınızı istiyoruz. Dilerseniz sevdiğiniz yakınlarınızla aynı anda hazırlanıp eksiksiz bir şekilde kuaför salonumuzdan çıkabilirsiniz.

Gelinliğinizin modeline uygun olacak şekilde topuz, maşa ve örgü modelleriyle birbirinden güzel tasarımlar yapıyoruz. Üstelik sadece gelin saçı değil aynı zamanda günlük kullanım için de gön, ombre, saç kesimi ve boya gibi işlemler yaparak bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz tüm hizmeti sağlıyoruz. Makyaj konusunda ise saçınızda olduğu gibi alanında uzman diğer ekip arkadaşlarımızla sizinle ilgileniyoruz. Yüz hatlarınızı analiz ederek doğal görünecek yapaylıktan uzak bir makyaj yapıyoruz. Etkileyici bakışlara sahip olmanız için göz tipinize uygun bir makyaj yapıyoruz. Tüm hazırlıklarınız tamamlandığında ise tacınızı ve duvağınızı takarak sizi yaşamınızın en özel “Evet!” yanıtını vermeniz için müstakbel eşinizin yanına doğru yolcu ediyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer aldığımız Uğur Yıldız Stüdyosu’nun değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla randevu alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bostanlı, Cemal Gürsel Cd. 75-1 C, 35590 Karşıyaka/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.