Tuuce Make Up

E-posta Gönder

  • Narlıdere, İzmir.

Ekiple Tanışın

Tuuce Make Up Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Tuuce Make Up Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Tuuce Make Up Sık Sorulan Sorular

Tuuce Make Up gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Tuuce Make Up gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Tuuce Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Tuuce Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Tuuce Make Up şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Tuuce Make Up şehir dışında hizmet vermiyor.


Tuuce Make Up ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tuuce Make Up ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tuuce Make Up Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen gelin olmak istiyorsanız Tuuce Make Up’ın çalışmalarıyla düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İzmir Narlıdere’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda bugüne kadar çok sayıda gelini ağırlamış bir tecrübeye sahibiz. Yılların kazandırdığı deneyimlerle, özgün bakış açımızı bir araya getirerek beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kişisel bakım, microblading ve kirpik lifting çalışmalarımızla da ihtiyacınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Aile ortamı yaratmaya çalıştığımız atmosferimizde sizi gülen yüzümüzle ağırlıyoruz. Yurt dışında ve yurt içinde öne çıkan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Daima önceliği sizin isteklerinize verdiğimiz kuaför salonumuzda dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen ürünlerini kullanıyoruz. Açıldığımız günden itibaren kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ise her zaman birinci önceliğimiz.

Düğünden önce tüm kuaförler gibi biz de gelinlerimizle bir araya geliyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşarak tarzınızı anlamaya çalışıyoruz. Düğün günü tek başınıza mı yoksa sevdiklerinizle birlikte mi bizden hizmet alacağınızı öğreniyoruz. Eğer yakınlarınızla gelecekseniz verdiğiniz sayı doğrultusunda çalışacak personelimizi ve malzemelerimizi hazırlıyoruz. Düğün günü saat kaçta geleceğinizi ve kuaför salonumuzdan çıkış saatinizin kaç olacağını not alıyor, ayarlamalarımızı yapıyoruz. İstediğiniz tüm modelleri kolayca yaptığımız kuaför salonumuzda keyifli bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

Maşa ve fön uygulamaları yapıyor ardından istenilen şekli farklı toplama stilleriyle kolayca yapıyoruz. Tacınız varsa saç modelinizi tacınıza göre de belirleyebiliyoruz. Makyaj sırasında kaliteli cilt ürünleri kullanarak yaptığımız işlemlerin uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Yüz hatlarınıza ve ten renginize uygun bir makyaj yapıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan salonumuzun sağladığı imkanlardan yararlanmak ve kampanyalı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.