Tuana Kuaför Bayraklı

E-posta Gönder

 • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Tuana Kuaför Bayraklı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tuana Kuaför Bayraklı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tuana Kuaför Bayraklı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tuana Kuaför Bayraklı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Tuana Kuaför Bayraklı Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik ve kişisel bakım işlemleri yaptığımız salonumuzla sektörde faaliyet gösteriyoruz. Salonumuz Tuana Kuaför Bayraklı gibi İzmir’in en merkezi ve nezih konumlarından birinde bulunuyor. Burada birbirinden yetenekli ve her biri alanında uzman harika bir ekiple birlikte çalışıyor, güler yüzlülüğümüz ve kaliteli hizmetlerimizle pek çokları tarafından tercih ediliyoruz.

Kasım 2019 itibariyle salonumuzu yeniledik ve yeni yerimizde yepyeni dekorasyonumuzla hizmet vermeye başladık. Burada son derece konforlu, şık ve de her detayın birbiriyle uyum içerisinde olduğu bir salon tasarımına sahibiz. Konuklarımızı daha iyi şekilde ağırlamak için hizmetlerimizin kalitesi kadar salonumuzun temizliğine, hijyenine ve rahatlığına da özen gösteriyoruz.

Tuana Kuaför olarak bir salondan beklenebilecek hemen her konuda hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Saç tasarımı başta olmak üzere; boyama, renklendirme, saç açma, ombre ve sombre, balyaj ve röfle, kesim, saç kaynak, perma, fön, keratin bakım, profesyonel ve günlük makyaj, kişisel bakım, manikür ve pedikür gibi çok sayıda işlemi sayabiliriz. Ayrıca cilt bakımı da yapıyor; temizlik, buhar uygulaması, siyah nokta ve lekelerden arınma, nemlendirme peeling, maske gibi işlem ve süreçlerden geçiriyoruz. Tüm uygulamalarımızda kaliteli markaların ürünlerini ve malzemelerini kullanıyor, sağlık kurallarına ve hijyene de özen gösteriyoruz.

Salonumuzda düğün, nişan merasimi ve kına gecesi gibi özel günler başta olmak üzere çok sayıda ve türde organizasyona katılacak hanımefendilerin hazırlıklarını da üstlenebiliyoruz. Gelinlerimize büyük bir ilgi gösteriyor, onlara kendilerini özel hissettiriyoruz. Hazırlıklarını yaparken saç tasarımlarını diledikleri modelin aynısına göre uyguluyor, makyajlarında ise doğallığı ve kalıcılığı sağlıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için biz Tuana Kuaför İzmir’in Bayraklı ilçesinde sizi bekliyoruz. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve ücretsiz şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çiçek Mahallesi 1639 Sokak No: 66 Kat:1 Bayraklı/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.