Gelin Saçı ve Makyajı İzmir

Seher Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Seher Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Seher Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Seher Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Seher Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seher Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Seher Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Seher Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Seher Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Seher Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Seher Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Seher Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Seher Kuaför Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde, hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız Seher Kuaför İzmir hizmetinizde.

Düğün gününüzde her şeyin en iyisini istemek sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle düğün hazırlıklarınız boyunca hazırlıklarınızı büyük bir özenle yapıyor, sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırana kadar işimizi bitmiş saymıyoruz. Salonumuzda işini aşkla yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu profesyonel ekibimizin tamamı alanında çeşitli eğitim almış kişilerden oluşuyor. Sürekli gelişen kuaför modasına en iyi şekilde ayak uydurmak ve size en iyi hizmeti sunmak için de durmaksızın çalışıyoruz. Bunu en iyi şekilde gerçekleştirmek için de sektörümüzdeki son trendleri yakından takip edip, kullandığımız teknikleri geliştirmek için düzenli olarak eğitimler alıyoruz.

Gelin hazırlıklarınızı yaparken gelin saçınızı ve makyajınızı yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve konseptinize uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Elbette ki öncelikle sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınız ve makyajınız hakkındaki tüm isteklerinizi öğrenerek, hazırlıklarınızın er aşamasında edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulunduruyoruz.

Düğün gününüzde bambaşka bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız renklendirme ve kesim tekniklerini ustalıkla kullanıyor, size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saç boyama işlemlerinde doğal içerikli ürünler kullanarak, her işlemi saçlarınızı yıpratmadan uygulayabiliyoruz. Saçlarınızda son olarak kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde mükemmel güzelliğinizi gün boyu korumanız için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak, ufak tefek kusurlarınızı daha az görünür hale getirecek adımlar atıyoruz.

Siz de düğün gününüzde fark yaratan hizmetlerle sıra dışı bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Seher Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kemalpaşa, Atatürk Cd., 35470 Menderes/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.