Salonn Hair Makeup

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salonn Hair Makeup Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salonn Hair Makeup Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Salonn Hair Makeup Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salonn Hair Makeup Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salonn Hair Makeup Hakkında

Sevdiğiniz kişiye “evet” dediniz ve onunla hayatınızı birleştirme kararı aldınız. Düğün mekanınızı belirlediniz, gelinliğinizi sipariş verdiniz. Sıra geldi saçınızı ve makyajınızı hayallerinizdeki gibi size sunacak bir kuaför salonuna. Karşıyaka kuaför salonlarının önde gelen ismi, Salonn Hair Makeup olarak, bu görevi üstlenmeye hazırız. Düğününüzde her şeyin bir bütün olduğunu biliyoruz ve saç ve makyaj olmada gelinliğin üzerinizde sıradan bir elbise gibi duracağını düşünüyoruz. Dilerseniz, bu tamamlayıcı parçaların detaylarına geçelim.

Gelinliğinize, düğün mekanınıza ve yüz şeklinize uygun saç modelinize, sizin istekleriniz doğrultusunda karar veriyoruz. Tabii, öncesinde size bazı öneriler sunuyoruz. Kısa saçlarınız varsa onları toplayamayacağımız için açık bırakmak ve hafif örgüler yardımıyla saça ahenk katmak gibi. Bunun dışında eğer kır düğünü yapacaksanız papatyalarla süslenmiş dalgalı saç modelleri veya sahil düğünü yapacaksanız kesinlikle rüzgarda uçuşan saçlara eşlik eden çiçekten bir taç öneriyoruz. Biliyoruz ki, bu sizin en mutlu gününüz ve her şeyin kendi istediğiniz gibi olmasını diliyorsunuz. Biz de sizin memnuniyetiniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Gelinin saçı kadar önemli olan bir başka nokta ise gelin makyajı. Bu konuda da kararı yine size bırakıyoruz. Ne tarz makyaj yapmaktan hoşlanıyorsanız makyaj seçimimiz o doğrultuda oluyor. Genelde çok makyaj yapmayan biriyseniz güzelliğinizi ön plana çıkaracak, doğal tonlarda makyajdan yanayız. Ben normalde de çok makyaj yaparım, diyenlerdenseniz renkli göz ve dudak makyajı tercihinizde düğününüzde bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Karşıyaka gelin saçı ve makyajı, Saloon Hair Makeup olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıntılı bilgi edinmek, randevu almak ve görüşmek için bizimle iletişime geçin! Bunun için yapmanız gereken tek şey, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.