Salon K.A

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon K.A Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Salon K.A Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon K.A Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon K.A Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon K.A Hakkında

20 yılı aşkın süredir gelin adaylarımızın güzellikleri için çalışan bir firmayız. Tecrübelerimizi değerli günlerinizde kullanmayı çok seviyor, kendimizi değişen trendlere göre geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz. Eğer İzmir’de yapacağınız düğününüz için sizi hazırlayacak bir kuaför arayışındaysanız; Salon K.A ekibinin sunduğu hizmetleri öğrenmeden karar vermeyin!

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz anda birlikte planlamalara başladığımızı söyleyelim. Bu süreçte nasıl bir gelin saçı veya makyaj istediğinizi bize detaylı bir şekilde anlatmanızı istiyoruz çünkü o büyük günde her detay hayallerinizi yansıtmalı! Eğer beğendiğiniz bir saç modelinin fotoğrafı varsa elinizde işimiz daha da kolaylaşıyor. Gösterdiğiniz tasarım nasıl olursa olsun onu uygulayabilecek bilgi ve birikime sahip olduğumuzdan kendimize güvenimiz tam.

‘’Peki ya makyajım?’’ dediğinizi duyar gibiyiz! Merak etmeyin alanında uzman makyözümüz yüz hatlarınıza uygun profesyonel bir makyaj yapmak için yanınızda olacak. Bu aşamada ilk olarak yüz hatlarınızı değerlendiriyoruz çünkü seçtiğiniz makyaj ne kadar güzel olursa olsun yüz tipinize uygun değilse istediğiniz görünümü yakalayamazsınız. Hal böyle olunca biz de işimizi şansa bırakmak istemiyoruz ve düğünden önce saç ve makyajını görmek isteyen gelin adaylarımıza prova hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede gerekli durumlarda değişiklik yapabiliyoruz.

Düğün gününde kuaför salonumuza sizinle birlikte gelen yakınlarınız için de profesyonel hizmetler veriyoruz. Her tarza uygun saç tasarımlarımız ve sezonun trendlerini dikkate alarak yaptığımız makyaj uygulamalarımız sayesinde hayal edilen güzelliğe ulaşılacağından eminiz. Tabii bu imkanımızdan yararlanmak için kişi sayısını önceden bildirerek randevu oluşturmanız gerektiğini de hatırlatalım.

İzmir’de gelin saçı için kuaför arayışınıza son verecek diğer hizmetlerimizi de öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  No:484 İnönü Caddesi Göztepe Mahallesi, 35290 Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.