Renk Kuaför İzmir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Renk Kuaför İzmir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Renk Kuaför İzmir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Renk Kuaför İzmir Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Renk Kuaför İzmir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Renk Kuaför İzmir Hakkında

Her biri alanında uzman 8 kişilik ekibimizle, hayatınızın en değerli anlarına daha da değer katmak için buradayız! Uzun yıllardır Renk Kuaför çatısı altında faaliyet gösteriyor, bizi tercih eden gelin adaylarımızın memnuniyetini kazanmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Üstelik düğün gününde gelin adaylarımızın yakınları için de saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz.

Sizi, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı önemsiyoruz. Bu nedenle düğün hazırlıklarına başlamadan önce bir ön görüşme yapıyoruz. Saç kesimi, saç ışıltısı, röfle, perma, ombre, renk değişikliği gibi işlemler yaptırabileceğiniz salonumuzda, kirpik lifting, protez tırnak, kaynak gibi uygulamaları da profesyonel olarak hayata geçiyoruz. Düğünden önce yaptırabileceğiniz bu uygulamalar sayesinde kendinizi daha bakımlı ve dinlenmiş hissedeceksiniz.

Gelelim gelin saçınızı belirleme aşamasına. Sunduğumuz birçok alternatiften karar vermenizi sağlamak için belirli kriterleri göz önünde tutuyoruz. Mesela; düğün konseptiniz, duvağınızın modeli, gelinliğinizin kesimi ve saç yapınız. Bu saydığımız detayların birbiriyle uyumlu olması için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Gördüğünüz gibi her olasılığı sizin yerinize düşündüğümüz için size sadece bu özel anların tadını çıkarmak kalıyor.

Yaptığımız ön görüşmeden sonra düğün günü gelip çatıyor ve belirlediğimiz saatte salonumuzda oluyorsunuz. Stresinizi alacak eğlenceli bir ortamda, önceden belirlediğimiz saç tasarımını uygulamaya başlıyoruz. Tabii bu sırada cildinizi nemlendirip makyajınız için hazırlık yapmayı da ihmal etmiyoruz. Tarzınıza uygun, cilt kusurlarınızı en güzel şekilde kapattığımız makyajınızı uyguladıktan sonra kusursuz bir güzelliğe sahip olacağınızdan eminiz. Saç ve makyajınızın gün boyu kalıcı olmasını istiyoruz. Bu nedenle sabitleyici spreylerden yardım alıyoruz.

Şimdiye kadar bizi tercih eden gelin adaylarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşlerin motivasyonuyla sizin de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırız. Eğer Konak kuaförlerinden farklı diğer hizmetlerimizi öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  1420 Sok. No: 75/C Alsancak, Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Renk Kuaför İzmir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.