Passion Kuaför

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma OrtağıPassion Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Passion Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Passion Kuaför Sık Sorulan Sorular

Passion Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Passion Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Passion Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Passion Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Passion Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Passion Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Passion Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Passion Kuaför ile 6 hafta önce iletişime geçilmeli.

Passion Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde sahip olacağınız saç ve makyajınız; sizin hayalleriniz, bizim tecrübe ve işimize olan tutkumuzla hayat buluyor. Düğününüzden önce yaptığımız saç ve makyaj provalarınızla hayalinizi şekillendirip, o masalsı büyük gününüze en mükemmel şekilde hazır olmanızı sağlıyoruz. Loreal, Kryolan, Mac gibi profesyonel gelin makyajı ürünlerimizle sağlığınızı önemsediğimizi gösteriyor, bu süreçte yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Passion Kuaför ekibi olarak nasıl bir gelin saçı hayal ettiğinizi merak ediyor, sizi hayallerinizle buluşturmak adına salonumuza bir ön görüşme yapmaya davet ediyoruz. Salonumuzdan içeriği girdiğiniz andan itibaren isteklerinizle yakından ilgileniyor, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz.

Aklınızda hangi saç tasarımı var? Ensede veya dağınık topuz mu, yoksa omuzlarınızın üzerine düşen doğal bukleler mi? Bu gibi sorulara cevap bulmak için belli kriterleri göz önünde bulunduruyoruz. Örneğin; düğün mekanı olarak bir kır bahçesini seçtiyseniz, açık saç modellerimizi, modern bir salonda düğün yapacaksınız topuz modellerimize yönlendiriyoruz sizi. Bu süreçte gelinliğinizi yaka detayı da önem verdiğimiz bir nokta. Gelinliğinizin derin sırt dekoltesi varsa harika bir uyum sağlayacak örgülü ve açık saç modellerini, eğer kapalı yaka bir gelinlik tercih ettiyseniz at kuyruğu ve topuz modelleriyle harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Makyaj konusunda gelirsek; en az saç kadar önemli olan makyaj stilinize belirlerken yüz hatlarınızı dikkate alıyoruz. Her zaman dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınız gün boyu kalıcılığını koruyor. Saç ve makyajınızı belirlemek için yaptığımız ön görüşmede size prova olanağı sunduğumuzu da belirtelim.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve İzmir gelin saçı konusunda profesyonel ekibimizden yardım almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.